Skolotājas Lauras sveiciens savai lieliskajai 7.a klasei

Laikapstākļiem labvēlīgs laiks

Lieli vēji. Un vēl lielāki. Domāju, ka ekskursijas dienā mūs, 7.a klasi, aizpūtīs pa gaisu. Emīlija un Arvīds man teica, ka solot normālu laiku, bet sajūtot jūras vējus, man bija grūti tam noticēt.

Ticiet vai ne, bet patiešām 27. septembrī spīdēja saule. Pirmā pieturvieta – Līgatnes tīklu parks. Rekomendēju! Viena stunda spēlējot ķerenes garantē labu garstāvokli un slapju muguru. Stāstu pēc savas pieredzes. Cik es esmu laimīga, ka mani ņem bariņā, ka varu piedalīties visās spēlēs ar jauniešiem! Labi, ka nav vecuma ierobežojumi, tikai draudzība.

Pēc kārtīgas iztrakošanās pusdienojām Siguldas pilsdrupās (Livonijas ordeņa Siguldas pilī). Patiesībā mēs bijām paspējuši daļu izsalkuma remdēt jau autobusā un varējām baudīt brīnišķīgo Siguldas ainavu. Vēl nedēļa un lapas būs krāsainas.

Labam noskaņojumam noskatījāmies filmu “Džonijs Anglis 3” kino “Lora”. Vēl priecīgāks bija fakts, ka biļetes bija par puscenu. Tā esot laimīgajās ceturtdienās. Iespaidi par filmu dalījās. Es smējos daudz un dikti. Kad dzirdēju Meisijas smieklus, kura man sēdēja tieši pretī, nācās smieties vēl vairāk. Vēlāk angļu valodas stundās pārrunājām iespaidus un man palaimējās atrast uzdevumus saistītus ar redzēto filmu  (no British Council materiāliem). Nemaz nerunāsim par mīkstajiem krēsliem, kas vilin vilināja necelties pēc filmas beigām.

Nākamā pieturvieta – tauriņu māja. Cik daudz dažādu tauriņu. Pārsteidzoši, ka tauriņiem ir ļoti īss mūžs. Apmēram 2 nedēļas. Varētu jau stundām vērot smukumu, bet telpa bija tik sutīga, ka skaistums bija jābauda ātri.

Pēc kārtīgas sasilšanas tauriņu mājā, devāmies izvizināties ar panorāmas ratu. Es ne. Esmu jau braukusi, kad dzīvoju Siguldā. Jā, zinu… atrunas. Man tiešām bija bail. Rodeļiem nepaskrējām garām un arī bobsleja trasei ne. Mums atļāva pastaigāt pa trasi. Iespaidīgi. Redzējām arī brāļus Dukurus. No tāluma. No 6. stāva.

Autobusā spēlējām spēles. Tā ir mūsu tradīcija. Atpakaļceļs bija par īsu. Nekas, dziesmu spēli turpināsim (precīzāk sāksim spēlēt no jauna) nākamreiz.

Paldies, mana 7.a klase, par jūsu draudzību! Plānojam nākamo pasākumu, draugi😊

 

Laura Ende

Atbildēt