Salacgrīvas vidusskolas skolēni projekta ietvaros iepazīst farmācijas nozari un eksaktās zinātnes

Salacgrīvas vidusskolas skolēni projekta ietvaros iepazīst farmācijas nozari un eksaktās zinātnes

 2019.gada 4.aprīlī Salacgrīvas vidusskolas 5.a un 5.b klases skolēni kopā ar audzinātājiem Ilonu Antonovu un Guntaru Ūdri piedzīvoja brīnišķīgu dienu, par ko paldies jāsaka Eiropas Sociālā fonda projektam Nr. 8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” un skolas direktores Sanitas Šlekones atbalstam.

Mācību vizītes laikā skolēni iepazina farmācijas nozari, Farmācijas muzeja eksponātus, redzēja, kādas agrāk izskatījās aptiekas, uzzināja, kā tika gatavotas un fasētas zāles, un  uzzināja daudz vairāk par ārstniecības augiem, veselīgu uzturu, kā arī baudīja augu tēju.

Eksakto zinātņu iepazīšana turpinājās Bērnu zinātnes centrā “Tehnoannas pagrabi”. Ar patiesu ieinteresētību skolēni aplūkoja dažādus eksponātus un klausījās ļoti atraktīvajā gidu stāstījumā. Skolēnus sajūsmināja tas, ka paši varēja iesaistīties dažādās izglītojošās aktivitātēs eksakto zinātņu jomā, paplašinot redzesloku un pilnveidojot esošās zināšanas. Bija interesanti arī palūkoties zvaigznēs un nedaudz vairāk uzzināt par tām. Iemācījāmies arī, kā debesīs atrast Polārzvaigzni.

Viens no lielākajiem mācību vizītes ieguvumiem ir arī tas, ka skolēni varēja vairāk sadraudzēties. Paldies par jauko dienu!

Salacgrīvas vidusskolas skolotāji  Ilona Antonova,  Guntars Ūdris

 

Atbildēt