Jaunieši aicināti piedalīties akcijā „Rādi, ka neradi lieku!”

Jaunieši aicināti piedalīties akcijā „Rādi, ka neradi lieku!”

pārziemot situāciju, kad ierobežojumu ir vairāk kā iespēju? Ļaut vaļu radošumam! Biedrība „Daibes ilgtspējas centrs” kampaņas „Radi, lieku neradot!” ietvaros aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 19 gadiem piedalīties kampaņas tēla Žaņa Neveistera izaicinājumā –  „Rādi, ka neradi lieku!”. Trīs mēneši un trīs izaicinājumi, kas ļaus tikt pie balvām, lai atpūstos dabā un neradītu lieku.

FEBRUĀRA IZAICINĀJUMS

Termiņš: No 15.02 līdz 15.03.2021.

Iespēja veikt divus uzdevumus


1. Žanis izaicina radīt komiksu „Žanis. Vide. Atkritumi.” Galvenā loma komiksā jāvelta Žanim. Sižeta līnijā jāapspēlē situācijas, kā Žanis rīkojas, vai kā Žanim vajadzētu rīkoties, lai viņa rīcība būtu dabai un cilvēkam draudzīga vai draudzīgāka.

Špikeris: Žaņa soļus aprites ekonomikā var apskatīt: https://www.urda.lv/lv/zanis/komikss

2. Žanis izaicina radīt interneta mēmi, kas caur ironisku bildes un trāpīgu tekstu atspoguļotu  „ Vides un atkritumi” aktualitāti Latvijā un pasaulē.

Špikeris: Ērts resurss, lai radītu interneta mēmes: https://imgflip.com/memegenerator

Kur darbs jānosūta?

Komiksu vai mēmi var zīmēt uz lapas, veidot kādā no datorprogrammām – pēc savām iespējām.

Darbiņi elektroniskā formātā jāiesūta līdz 15.martam (ieskaitot) uz e-pastu: izglitiba@zaao.lv vai 25459399, norādot precīzu informāciju par sūtītāju: vārds, uzvārds, izglītības iestādes nosaukumu, klase, telefona nr., e-pasts.

Lai aicinātu ikvienu aizdomāties par vidi un mūsu atbildību, tad ar paveikto aicinām dalīties sociālajos tīklos, izmantojot tēmturus: #liekuneradot #zanis #neveisteris #URDA

Kampaņas nolikums:

Nolikums_Radi-ka-neradi-lieku_2020-2021.docx

Atbildēt