12.klases skolēnu Pēdējais Zvans un Žetons

Jau otro gadu 12. klases skolēnu Pēdējā Zvana svētki notiek kopā ar Žetona vakara pasākumu.

Pasākumu atklāj direktores vietniece audzināšanas jomā Inta Cirša, kas ir arī 12. klases audzinātāja.
Keita Irmeja un Egīls Kļuss piesprauž pie skolas vimpeļa 2022.gada Žetonu

Mūsdienās Žetons jeb piederības simbols Salacgrīvas vidusskolas saimei ir nomainījis formu – šobrīd (jau daudzus gadus) tas ir gredzena formā, ar Salacgrīvas vidusskolas burtiem – SV (tādiem, kādi redzami skolas vimpelī).

Cik daudz gadu nostaigāts pa Salacgrīvas vidusskolu? 7 skolēniem tie bija visi 12 gadi, jaunpienākušajiem vidusskolēniem – trīs un divi gadi.

Klases audzinātāja Inta Cirša katram savam audzēknim bija sagatavojusi mazu vēstulīti, uz kuras bija uzvilkts katra skolēna Žetona gredzens.

Skolēni pateicās visiem pedagogiem, par piemiņu atstājot, pašu rokām stādītu puķīti.

Interesants bija skolēnu sagatavotais video – par skolas gaitām vidusskolas laikā, lai to labāk saprastu, jaunieši bija izveidojuši īpašu bukletu ar video klipu aprakstu.

1. Eksāmenu priekšmetos kā “Gulbīšu dejā”, 2. Attālināto mācību laikā – pilnīgs haoss, 3. Sportā – ne vienmēr sanācis kā skolotājs iecerējis, 4. Kad redzi savus vērtējumus jeb spriedums gatavs!:) P. S. Klases skolēni ir ļoti klusi, bet humora izjūta ir savā vietā:)

Visas dziesmas, kuras bija īpaši veltītas konkrētam pedagogam vai pedagogiem, jaunieši bija iemācījušies no galvas (tas mūsdienās ir retums:), un cik izdevīgi, ja klases audzinātāja spēlē vairākus mūzikas instrumentus un dzied vairākās valodās! Paldies Jums!

Viesu vidū bija arī skolas paši mazākie – pirmklasnieciņi.

Paldies 1. a klases skolēniem un skolotājai Baibai Runcei
Paldies 1. b klases skolēniem un skolotājai Laurai Ilvesai
Paldies ritmikas skolotājai Valentīnai Kalniņai. “Es arī augšu liels”, dejoja pirmklasnieki un apsolīja, ka “mammai un tētim nebūs kauns” 🙂

Arī 11. klases skolēni un klases audzinātāja Ilze Saklaure bija sarūpējuši divpadsmitajiem atbilstošas rīmes, vēlējumus un komplektu veiksmīgiem eksāmeniem:)

Paldies savai klases audzinātājai Intai Cirša saka 12. klases skolēni:

VEIKSMI EKSĀMENOS UN TIKSIMIES IZLAIDUMĀ 11.jūnijā, plkst. 16.00, Salacgrīvas kultūras centra terasē!

Paldies 11. klases skolēniem par ziedošo pavasari skolas zālē!

Foto: Līga Siliņa

Atbildēt