Spartakiāde atgriezusies!

Pēc 5 gadu pārtraukuma, mēs Skolēnu ministrijas skolnieces – Digna Gruzdiņa, Estere Zvejniece, Dagnija Kuka un Ance Kalniņa – nolēmām mest izaicinājumu pašas sev un uzrakstīt projektu ”Salacgrīvas vidusskolas spartakiāde”, pateicoties pašvaldības līdzfinansējuma izsludināšanai konkursā “Jauniešu iniciatīvu projekti”.

Spartakiādes laikā 5. – 12.klašu skolēni tika aicināti piedalīties klašu kolektīvu komandu pasākumos gan erudīcijā, gan veiklībā, gan attapībā, tādā veidā saliedējoties savstarpēji un nostiprinot zināšanas, kā arī papildināt savas erudīcijas spējas par dažādiem sporta veidiem un  sporta aktualitātēm pilsētā, novadā, valstī un pasaulē.

Projekts sniedza iespēju jauniešiem pavadīt laiku aktīvāk kopā gan skolas vidē, gan ārpus tās pēc mācību darba. Šī projekta mēķis bija savienot gan zināšanas, gan prasmes, pilnveidojot kopējas sadarbības spējas, kā arī to uzlabošana, kopīgi iesaistoties vienotā pasākumu ciklā. 

Uz jautājumu “Kādu problēmu projekts risinās?”  mūsu atbide bija šāda: “Projekta palīdzība var atrisināt un stiprināt fiziskās un mentālās veselības izmaiņu kopumu”. Ar šo projektu speram soli tuvāk senās skolas tradīcijas atgriešanai, kas pazaudējusies gadu griežos, jo vērojams, ka pēc pandēmijas skolas biedri arvien vairāk interesējas par brīvā laika pavadīšanu kopā skolas vidē.

Spartakiāde sastāvēja no 3 posmiem:

1. posms bija viktorīna, kas notika 27.aprīlī.

Viktorīnā skolēni pārbaudīja savas zināšanas  Limbažu novada, Latvijas un pasaules sportā.

Paldies sakām Intai Ciršai un Marekam Runcim par viktorīnas izveidošanu un jautājumiem.

2.posms bija 3×3 basketbols, kas notika 9.maijā. 

Spēlējot basketbolu, klases tika sadalītas 2 grupās – meiteņu un zēnu. Basketbola spēlē piedalījas arī 3 ukraiņu komandas.

Paldies tiesnešiem – Kristeram Jakabsonam un Kristam Ādamsonam (7.a), Oliveram Bobrovam(7.b), Kristianam Bērziņam (8.b), Mārtiņam Hincenbergam un Edvardam Bobrovam (8.c)!

3.posms bija pludmales volejbols, kas notika 23.maijā.

Arī volejbolu spēlēja klasē sadalītās komandās – zēni un meitenes.

Paldies tiesnešiem – Ernestam Jānim Kupčam un Rinaldam Runcim (11.kl.)

Spartakiādes rezultāti sastāvēja gan no viktorīnas, gan 3×3 basketbola, gan volejbola rezultātiem. Atsevišķo posmu rezultāti no klases gan zēniem, gan meitenēm tika summēti, kā kopējais klases rezultāts. 

Spartakiādes rezultāti:

5.-6. klašu grupa:

1.vietā – 6.klase

2.vietā – 5.b klase

3.vietā – 5.a klase

7.- 8.klašu grupa 

1.vietā – 8.b klase

2.vietā – 7.b klase

3.vietā – 8.c klase

9.- 12. klašu grupa

1.vietā – 10.klase

2.vietā – 11.klase

3.vietā -12.klase

Klases, kuras netika pie godalgotajām vietām, arī saņēma pateicības balvas par piedalīšanos. 

Lielu paldies sakām sporta skolotājiem Sandrai Bērziņai un Danielam Grigorjevam!

Paldies sakām arī klašu audzinātājiem par atbalstu un paldies visiem līdzjutējiem! Paldies klasēm par piedalīšanos!

Mūsu izcilie Limbažu novada sponsori bija milzīgs atbalsts mums, kā spartakiādes organizētājiem, tāpēc no sirds varam teikt, ka mūsu novadā ir paši labākie uzņēmēji!

Milzīgs paldies: SIA “Parka Kafe”, SIA ’’Čiekurlaivas”, SIA “Lāču Laivas”, ”IK LEDUS OGA”, SIA ”Kaķenbolmārsters”, ”Dabas Maize”, ’’Kuivižu Krogs’’, ’’Abinitio’’, ’’Limabažu novads”, kebabnīcai “Kaste”, ’’SuperAlko’’, AS ’’Brīvais vilnis”.

Ance Kalniņa,Skolēnu ministrijas vadītāja, 12.klases skolniece

Dagnija Kuka, Skolēnu ministrijas vadītājas vietniece, 9.b klases skolniece

Atbildēt