Čempionāts galda tenisā

Līdz ar mācību gada noslēgumu noslēdzās arī Salacgrīvas vidusskolas čempionāts galda tenisā. Turnīrs savu gaitu uzsāka šī mācību gada novembra beigās, kur savu dalību pieteica 15 Salacgrīvas vidusskolas skolēni. 5.klašu grupā startēja 7 skolēni un 7. – 8.klasāu grupā 8 skolēni. Katra klašu grupa izspēlēja 2 apļus, katrā aplī tiekoties katram ar katru.

Noslēdzoties turnīram, rezultāti ir sekojoši:

5.klašu grupā 1.vietu ar 33 punktiem izcīnīja Timofii Didusenko. 2.vietā ierindojās Edvards Krogzems no 5.b (30p.) un 3.vietu ar 27p. izcīnīja Artem Shvarkov. Šajā klašu grupā vēl startēja Gustavs Bergs no 5.b (4.vieta) , Jēkabs Žibals no 5.b (5.vieta), Harijs Ende no 5.b (6.vieta) un Ralfs Bitēns no 5.a (7.vieta).

7. – 8.klašu grupā ar 38 p. 1.vietu ar 38 punktiem izcīnīja Renārs Ģēģeris (8.b). 2.vietu izcīnīja Aleksis Kleins, kurš ieguva 31 punktu (8.a). Grupā arī startēja Krists Ādamsons (7.a), Edmunds Kozlovskis (7.a), Niks Kalniņš (8.a), Kristians Bērziņš (8.b), Heinrihs Ende (8.a) un Kristers Jakabsons (7.a).

Sacensību godalgoto vietu ieguvēji saņēma kausus, diplomus un saldumu paciņas. Paldies dalībniekiem par piedalīšanos un sporta skolotājiem Sandrai Bērziņai un Danielam Grigorjevam par turnīra līdzorganizēšanu.