Skolēn – piesakies darbam vasaras brīvlaikā!

Ja esi skolēns vecumā no 15-20 gadiem, šī ir iespēja tieši Tev!

Salacgrīvas vidusskola, sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru, piedāvā iespēju 1 mēnesi (jūnijā, jūlijā vai augustā) veikt apkopēja darba pienākumus Salacgrīvas vidusskolā.

Pieteikšanās: apmeklē NVA mājaslapu, reģistrējies pasākumam “Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” un pēc iespējas ātrāk aizpildi pieteikuma anketu.

Pieteikuma anketā jānorāda informācija par pilsētu, novadu vai pagastu, kurā vēlies strādāt, mācību iestādes nosaukums un klase vai kurss, kurā mācies, kontaktinformācija saziņai par darba vietu, kā arī personu apliecinoša dokumenta numurs.

Cik varēšu nopelnīt?

Atbilstoši darba līgumā nolīgtajam, bet vismaz valstī noteiktās minimālās darba samaksas apmērā par pilnu nostrādāto darba laiku mēnesi, ievērojot, ka skolēns vecumā no 15 līdz 17 gadiem tiek nodarbināts ne ilgāk kā 7 stundas dienā un ne vairāk kā 35 stundas nedēļā, bet skolēns vecumā no 18 līdz 20 gadiem (ieskaitot) tiek nodarbināts 8 stundas dienā, 40 stundas nedēļā.

Atbildēt