Skaļās lasīšanas sacensības 2022

Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) sadarbībā ar Latvijas bērnu un jaunatnes literatūras padomi arī šogad turpina Skaļās lasīšanas sacensības.

Konkurss notiek trīs posmos – sacensības skolā vai vietējā bibliotēkā, reģionālais fināls un valsts fināls Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Sacensībās varēja piedalīties ikviens 5. klases skolēns.

Piedaloties Skaļās lasīšanas sacensībās, skolēniem tiek dota brīnišķīga iespēja kļūt par lasīšanas čempionu un konkurēt vietējā, reģionālā, un varbūt pat valsts līmenī.

Ir noslēgušās 5. Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības mūsu skolā.

Sacensībām sākumā bija pieteikušies 7 skolēni, taču 3. maijā startēja tikai pieci. Veiksmīgi tikuši galā ar uztraukumu, Hugo Henrijs Močāns, Sendija Trauliņa, Madara Vasila, Olivers Eglītis un Justīne Ozoliņa iepazīstināja klātesošos un žūriju ar savu izvēlēto grāmatu un nolasīja visinteresantāko (pēc viņu domām) fragmentu no šīs grāmatas.

Paldies žūrijai: Gunai Grotei – Majorei, skolotājām Evijai Kosītei – Viļķinai, Vinetai Dancei, Intai Ciršai un Ilonai Antonovai par objektīvo vērtējumu.                                                                                                    

5. klases skolēni veiksmīgi startējuši aizraujošā pirmās kārtas sacensībās mūsu skolā. Šīs sacensības koordinē skolas bibliotekāre Valentīna Kalniņa – paldies!

6.maijā mūsu skolu Limbažu novadā pārstāvēs OLIVERS EGLĪTIS.

APSVEICAM TEVI!

Atbildēt