Projektu nedēļas aktivitātes 11.februārī

Rosīgi sākās Salacgrīvas vidusskolas 11.februāra diena. Kamēr mazi un lieli pētīja daudzveidīgas tēmas vai darbojās praktiski karjeras izglītības vai ekoloģijas jomā, pa vidu tika apmeklētas vairākas citas aktivitātes – tikšanās ar Salacgrīvas enerģisko un mūžam optimistisko farmaceiti Maigu Liepiņu, Zinātnes un tehnoloģiju muzeja „Kurzemes Democentrs” nodarbības Eiropas Savienības struktūrfondu projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” Nr.8.3.2.2/16/I/001 ietvaros un “Dream faundation” lekcija par studiju iespējām ārvalstīs un Lielbritāniju angļu valodā. Papildus tam Salacgrīvas vidusskolas 10.klase atzīmēja savu simto dienu vidusskolnieku kārtā (par uzdevumiem rūpējās 11.un 12.klases radošā komanda ar Kristu Muciņu, Martu Antonovu, Elīnu Gertneri, Kristiānu Kacaru, Klāvu Gorbuņu, Katrīnu Savinu un citiem palīgiem). 8.a klase paspēja viesoties arī Salacgrīvas novada uzņēmēja Edžus Zvīņa uzņēmumā, apgūstot frēzēšanas mākslu. Papildus notika datorgrafikas darbu izstādes atklāšana. Par to paldies Līgai Treijai. Kā tas viss izskatījās? Lūk foto!

Tikšanās ar Maigu Liepiņu.

10.klase atzīmē savu simto dienu vidusskolēnu kārtā.

Zinātnes un tehnoloģiju muzeja „Kurzemes Democentrs” nodarbībās tika nostiprinātas zināšanas eksakto zinātņu un vides izglītības jomā, veikti praktiski uzdevumi un paraugdemonstrējumi.

5.b klases skolēni pašu rokām veidoja praktiskos darbiņus.

Datorgrafikas darbu izstādes atklāšana.

“Dream faundation” lekcija.

8.a klase viesojās pie uzņēmēja Edžus Zvīņa, lai gūtu priekšstatu par frēzēšanas darbiem un nākotnes profesijas izvēlēm. Paldies Edžum Zvīnim!

Lai veiksmīgas un interesantiem notikumiem piepildītas turpmākās projektu nedēļas dienas! 🙂

Atbildēt