Projektu nedēļā …

Piektdiena – projektu nedēļas izvērtējuma diena.

14.februāra diena atnāca ar pārsteigumu. Salacgrīvas novada domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un sporta jautājumos Evija Keisele atnesa priecīgu ziņu Ekoskolas padomes skolēniem – viņas pārstāvētā Latvijas Reģionu Apvienība uzdāvināja dāvanu karti skolēniem – ekskursijai uz Līgatnes dabas parku. Dāvanu karte nopelnīta, piedaloties ar komandu “Salac’ “, Dabas aizsardzības pārvaldes rīkotajā pasākumā “Niedru skulptūru festivāls” Randu Pļavās.

Dienas turpinājumā darbs rit uz priekšu. 9.klašu skolēni izmēģināja matemātikas eksāmenu. Sākumskolas klasēs valdīja smiekli, mūzika un jautrība, jo vairākās klasēs tika atzīmēta Valentīndiena jeb ballīte par godu sirsniņai.

Sporta aktivitātēs  šodien piedalījās 2.- 5.klašu skolēni.

8.klašu skolēni piedalījās nodarbībā, kuru vadīja Salacgrīvas pilsētas kārtībniece Gunita Bisniece.

Vidusskolēniem nodarbība Karjeras izglītības projekta ietvaros “Komandas prasmes un radošums uzņēmējdarbībā.

Dienas izskaņā vidusskolēni tikās ar televīzijas žurnālisti, mūsu skolas absolventi – Ingu Šņori, lai veidotu sarunu par tēmu “TV žurnālistu darbs”.

Dienu svaigā gaisā pavadījuši 7.b klases skolēni, ievērojot klases tradīciju – doties pārgājienā līdz Ainažiem. Esot nogājuši 19282 soļus! Pa ceļam, vērojot dabu, atraduši brūklenes – ekoskolas uzdevums izpildīts!

Projekta darbiem neliekam punktu, bet daudzpunkti …

… ekoskolas uzdevumi vēl tiek papildināti, bet 4.b,  7.a, 8.a un 9.a klase jau pabeiguši darbu par konkrētām tēmām.

Arī CIEŅA šajā nedēļā tika valkāta katru dienu! Paldies skolēniem, klašu audzinātājiem un skolotājiem, kas palīdzēja ar padomu un idejām, lai taptu tik krāšņi darbi un saistošas nodarbības.

P.S. Šajā nedēļā mūsu skolā neskanēja tradicionālais zvans – mums  tas patika! Kāds trešklasnieks teica: “Cik labi, ka tas neskan, zvans iesit pa galvu!” Arī 11. klases skolēni atzinīgi novērtēja šo eksperimentu, tādēļ turpināsim eksperimentēt arī nākamajā nedēļā.

 

 

Atbildēt