Popiela rullē!

Visa nedēļa līdz 25.janvāra vakaram pagāja Popielas zīmē – mēģinājumi, atribūtu meklēšana, dekorāciju veidošana, –   neiederīgi izskatījās  tie, kas nepiedalās mēģinājumos un turpināja “sēdēt telefonos”.

Piektdien uzstāšanās drudzi varēja just jebkurš, kurš ienāca skolā. Bet tad jau viss varēja sākties – vadītāju: Kates Mennikas Ozoliņas, Riharda Bendrāta un  Nellijas Zvejnieces pieteikta, vispirms savas vietas ieņēma žūrija – Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas direktores vietniece – radošā un smaidīgā Daiga Tomsone, Liepupes vidusskolas absolvente – spridzīgā Sanija Kaužena un šo rindu autore, kas 16 gadu koordinēja Popielas norisi.

Piedalījās 12 klases ar saviem izvēlētajiem videoklipiem, kuru oriģinālus  pirms uzstāšanās vārēja vērot arī ekrānā. Šogad likās, ka visus vadījusi viena doma – jo krāsaināk, jo trakāk, jo labāk (izņēmums bija 7.b klases  izvēle). Žūrijai nenācās viegli, jo visi bija nopietni gatavojušies un pielikuši daudz pūļu, lai priekšnesums izskatītos kā videoklipā.

Koncerts sākās ar 8.b klases izvēlēto Tīnas Tērneres dziesmu  “Private dancer”, kas atstāja kautrīgu iespaidu , veiksmīgi tika  iesaistīti mazie dejotāji, dalībnieki nodemonstrēja ātru pārģērbšanās spēju un prasmi dejošanā.

Nākamie uzstājās 9.b ar “Crazy Loop”, kuriem izdevās dziesmu  atainot ļoti tuvu klipam – solists ar labu tekstu, spraiga darbība, piedomāts par detaļām.

5.a klase startēja ar grupas Aqua hītu “Barbie girl” – krāsaini, spraigi, daudz inventāra.

9.a klases Little mix dziesma “Hair” bija pārdomāta detaļās.

7.a klase  bija izvēlējusies dziesmu “Kisssing strangers”, kur bija vajadzīgs veikala aprīkojums, ko skolēni arī bija sagādājuši, visi uzstājās ar lielu aizrautību.

6.a klase uzstājās ar Marshmello&Anne-Marie dziesmu “Friends”, tāds arī bija priekšnesums – krāsaini draudzīgs.

Pārsteigumu sagādāja 6.b klases “Dancing Queen” no filmas “Mamma mia”, kustības, ritmiskums. Ļoti sparīgs priekšnesums.

Stilistiski atšķirīgs no visiem bija 7.b klases Bebe rexa “I’m a mess”- tērpi, dekorācijas, teksts – viss kā videoklipā – īstas emocijas.

8.a bija sirsnīgi piestrādājuši pie “Wannabe”, ko izpilda “Spice girls “, ir skaidrs sižets, izcilas solistes, atsperīgums un dzīvīgums.

10.klase bija izvēlējusies vissenāko dziesmu – 70-to gadu hītu “Down under”, ko izpilda “Men at work”, katram bija atrasta sava lomā.

5.b klase saņēma atzinību kā visplastiskākie, nodemonstrējot  tiltiņu, ratiņu  un špagatu, plus dziedāšana – viss savās vietās, viņi startēja ar Little mix dziesmu “Word up”.

Priekšnesumu sēriju noslēdza 12.klase, kas bija izvēlējušies vienu no jaunākajiem you tube hītiem – “Skibidi”, veiksmīgi iesaistot arī 4.klašu dejotājus.

Jauki, ka arī vairāki klašu audzinātāji iesaistījās priekšnesumos- 5.a, 8.a, 8.b, 9.a, 9.b, 10.klases to noteikti  izjuta kā īpašu atbalstu.

Koncertu noslēdza skolotāju priekšnesums “Tautumeitas”- sešas elegantas tautumeitas – Sanita Šlekone, Santa Čiževska, Laura Ende, Vineta Dance, Iveta Kupča ,Līga Siliņa.

Visi dalībnieki saņēma atzinības rakstu ar īpašu vērtējumu, bet uz novada Popielu tika izvirzīti:

6.b, 7.b, 8.a, 9.b, 12.klašu priekšnesumi. Lai izdodas!

Paldies Skolēnu ministrijai par lielo sagatavošanas darbu, un Kristai Muciņai par darbu vadīšanu!

Visi, kas bija piedalījušies organizēšanā, saņēma saldu pateicību. Bet vēl jau nekas nav beidzies, 1.martā tiekamies novada Popielā!

Inta Cirša

video varat noskatīties: ŠEIT!

Atbildēt