Salacgrīvas novada skolu Popiela 2019

Pirmais pavasara mēnesis marts Salacgrīvā uzsākās ar īstu jautrību. Salacgrīvas pilsētas kultūras namā bija pulcējušās īstas slavenības. Skolu jauniešu pasākums “Popiela” ļauj izdzīvot neparasto – Tu esi ne Tu, Tu esi uz skatuves, Tev ir interesanti tērpi, Tu dejo un dziedi – un tā nav Tava ikdiena.

Šis ir konkurss, kurā klases izvēlas kādu populāru dziedātāju vai grupu un pēc iespējas līdzīgāk cenšas to atdarināt. Šo divu mēnešu laikā visās novada skolās notika pasākums “Popiela”, kurās godalgoti  priekšnesumi tika izvirzīti uz Salacgrīvas Novada Popielu.

1.marta pēcpusdienā kā pirmo uz skatuves mēs redzējām Salacgrīvas vidusskolas 9. b klases priekšnesumu “Mm-ma-ma”, Crazy Loop izpildījumā.

Otrie uz skatuves devās Jason Derulo jeb Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas 7. klase ar dziesmu “If I’m lucky Part2”.

Trešie mākslinieki  bija no Liepupes pamatskolas 3.,4.,5. klases jeb Bermudu Divstūris un skandēja “Ballplēsis”.

Turpinājumā Spice Girls ar jautro “Wannabe” jeb 8. a klase no Salacgrīvas vidusskolas.

Piektie pēc kārtas uzstājās ciemiņi no kaimiņu novada – Staiceles pamatskolas – ar Olgas Rajeckas un Līgo priekšnesumu “Saule riet”.

Pasākumu turpināja kaimiņvalsts pārstāve Getter Jaani  jeb Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas 8. klase ar savu trešo singlu “Rockefeller street” .

Kā septītie uz skatuves tika aicināti Liepupes pamatskolas 5.,6.,7.,8. klases skolēni jeb Bermudu Divstūris ar dziesmu “Šūpojam masas”.

Taču Salacgrīvas vidusskolas 7.b klase iejutās Bebe Rexha lomā un izpildīja “I’m a mess”.

Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas 9. klase bija atvedusi Verku Serduchku ar skanīgo “Dancing Lasha Tumbai”

Pēc jautrības sekoja Staiceles pamatskolas otrais priekšnesums “Umbrella”, ko izpilda rokgrupa jeb banda The Baseballs no Vācijas.

Visjaunākā grupa šajā vakarā ar vissvaigāko dziesmu “Fizikas skolotājs” uzstājās Nando un Edavārdi jeb Liepupes pamatskolas 1. un 4. klase.

Galveno daļu noslēdza ABBA, izpildot “Dancing Queen” kopā ar Salacgrīvas vidusskolas 6.b klasi.

Kad priekšnesumi bija beigušies, sākas visgrūtākais darbs šī vakara žūrijai, kuru pārstāvēja Ainažu kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Madara Oga – Timofējeva, Staiceles pamatskolas direktora vietniece audzināšanas jomā Maija Andersone, Salacgrīvas pilsētas visprātīgākā konkursa “Prātnieks” vadītājs  un izcilais volejbolists Aldis Riekstiņš un vairākkārtējais Popielas žūrētājs, dažādu mūzikas stilu piekritējs Dagnis Straubergs.

Kamēr žūrija apspriedās, tikmēr skatītājus izklaidēja anekdošu stāstītāji no Staiceles pamatskolas, 5.a klases skolēni no Salacgrīvas vidusskolas ar dziesmu “Barbie girl” – klase saņēma “Simpātiju” balvu no savas pirmās skolotājas Lolitas Valaņinas

un koncertu noslēdza Salacgrīvas vidusskolas pedagogi jeb Tautumeitas ar dziesmu “Raganu nakts”.

Rezultāti apkopoti, vakara vadītāji  – “Popiela 2018”  Grand Prix ieguvēji no “The Weather girls” jeb 10.klases skolēni Elīna Stalte un Rihards Bendrāts

aicināja visus dalībniekus uz skatuves.

Šo pasākumu atbalstīja ļoti daudzi novada uzņēmēji un uzņēmumi, un tie individuāli varēja apbalvot savu “Simpātiju” – par tādu uzņēmumam “Lauku Torte” un tās vadītājiem Līgai Treijai un Aldim Gusarovam kļuva 6. b klase no Salacgrīvas vidusskolas jeb ABBA ar dziesmu “Dancing Queen”.

Savukārt uzņēmums – kebabnīca “Kaste” un tās vadītāja Agnese Kalniņa savu “Simpātiju” atdeva 7.b klasei no Salacgrīvas vidusskolas jeb Bebe Rehka, jo klausoties kā tika izpildīta dziesmu “I’m a mess”, “esot skrējušas tirpiņas”, teica Agnese. Tagad skolēni varēs izballēties frī kartupeļu ballītē:)

Uzņēmuma  – kafejnīcas “Kambīze” simpātija bija mūzikas un video guru Agnis Anškens, dāvinot viņam dāvanu karti skaistām un gardām vakariņām. Arī mēs – Salacgrīvas vidusskolas Skolēnu Ministrija sakām Agnim lielu paldies par skanīgo vakaru.

Salacgrīvas novada domei bija divas “simpātijas” –  Staiceles pamatskolas skolēni ar priekšnesumu “Saule riet” un Salacgrīvas vidusskolas pedagogi ar priekšnesumu “Raganu nakts”.

Kad simpātiju balvas sadalītas, tika izteikta pateicība ikvienam dalībniekam šajā vakarā, dāvinot ikkatrai klasei enerģijas lādiņu jeb konfekšu kārbu, kuras mums sagādāja uzņēmums  SIA “Baltic Forest”.

Un visbeidzot – godalgotās vietas ieguva:

3. vieta – Liepupes pamatskolas 5. – 8.kl., Bermundu Divstūris, “Šūpojam masas” , balvā saņemot  uzņēmuma “Dabas maize” gardo kēksu, saldumu kārbu un individuālās uzņēmējas Ievas Skujas sagādāto medus podu.

2. vieta – Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas 8.kl., Getter Jaani, “Rockefeller street”, balvā saņemot personalizētu klases īpašo kalendāru no “Radīts Salacgrīvas novadā”, uzņēmuma “Dabas maize” gardo kēksu un saldumu kārbu.

1. vieta – Salacgrīvas vidusskolas 7.b kl., Bebe Rehka, “I’m a mess”, balvā saņemot saplānotu klases saliedēšanas vakaru SNJIC “Bāka” (ar programmu), uzņēmuma “Dabas maize” gardo kēksu un saldumu kārbu.

“Popiela 2019” GRAND PRIX – Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas 9. kl., Verka Serduchka, “Dancing Lasha Tumbai” – balvā iegūstot viesu nama “Kraukļi” dāvanu karti 75 eiro vērtībā ar iespēju izmantot pirtiņu un nakšņošanu šajā viesu namā un īpašu saldumu tūtu no restorāna/viesnīcas “Pļavas”.

Lai pietiek spēks un izturība tikpat jautri turpināt iesākto pavasari. Tādēļ vēlreiz vēlējāmies teikt lielu paldies visiem mūsu atbalstītājiem:

Edmundam Birkenbergam, viesu nams “Kraukļi”,

Līgai Treijai, Aldim Gusarovam, “Lauku Torte”,

Agnesei Kalniņai, kebabnīca “Kaste”,

Lienei Kalniņai, “Dabas maize”,

“Radīts Salacgrīvas novadā”,

Kafejnīcai “Kambīze”, restorānam/ viesnīcai “Pļavas”, Ievai Skujai, Lolitai Valaņinai

Salacgrīvas novada domei, SNJIC “Bāka”, SIA “Baltic Forest”

Agnim Anškenam un Jānim Balodim par skaņu, video un gaismām,

Pārslai Dzērvei un Inesei Jerānei, nodrošinot telpas Salacgrīvas pilsētas kultūras namā.

Liels paldies Staiceles pamatskolai, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolai, Liepupes pamatskolai, Salacgrīvas vidusskolai, to skolēniem,  pedagogiem un  vadītājiem.

Paldies Skolēnu Ministrijas vadītājai Kristai Muciņai par atbalstītāju piesaisti.

Un īpašs paldies vakara vadītājiem – 10.klases skolēniem Elīnai Staltei un Rihardam Bendrātam.

“Popiela 2019” ir ceļā uz “Popielu 2020”, jo pēc pasākuma izskanēja skatītāju viedoklis:

“Paldies! Tas bija kaut kas WOW! Labākā enerģijas un laimes deva 1.martā.

Lai Salacgrīvas novada Popiela dzīvo mūžīgi un žūrijai aizvien grūtāk nosaukt uzvarētājus (tik grūti, cik to izdarīt noteikti bija arī šovakar)!

Jaunieši rullē!”

Skolēnu Ministrijas vārdā Iveta Kupča

 

 

 

 

 

Visits: 3

Atbildēt