Naudas diena 2022

Swedbank 31. oktobrī tiešsaistē rīkoja īpašu finanšu pratības iniciatīvu 2.–4. klašu skolēniem “Naudas diena”. Tas tādēļ, lai jaunākā vecuma skolas bērni labāk saprastu par naudas lietām.

Skolu mācību programmās par finansēm ir iekļauta fragmentāra, taču ļoti maza informācija, lai jaunieši pēc skolas prastu pārvaldīt savas finanses.

Videolekciju formātā interaktīvā, vieglā un aizraujošā veidā tika stāstīts skolēniem par budžetu un ar to saistītiem jautājumiem, kopā iemācījāmies finanšu pratības pamatlietas – kā tikt pie ieņēmumiem, apsaimniekot savu kabatas naudu un veidot uzkrājumus, kā zināt, cik daudz naudas vajag pirkumiem un citiem izdevumiem.

Uzzinājām – kā citiem bērniem Latvijā rodas ienākumi. Tās nebija tikai abstraktas zināšanas, pasākuma laikā skolēni kopā ar skolotājiem veidoja īstu klases ekskursijas budžetu.

Trīs veiksmīgākās klases izlozes kārtībā saņems finansējumu “Naudas dienas” ietvaros izplānotās ekskursijas īstenošanai.

https://naudasdiena.lv/

Paldies par raito nodarbību vadīšanu, par jautrajām starpbrīžu pauzēm un par lielisko ballīti kopā ar “Bermudu Divstūri”.

Atbildēt