Mācību gadu noslēdzot

Ir noslēdzies kārtējais mācību gads, kas nav bijis vienkāršs, tas ir bijis ļoti mainīgs, tas ir prasījis daudz izturības un spēka mums visiem – Tev, skolēn, Taviem vecākiem un mūsu skolotājiem.

“Svinīgo pasākumu iesāksim ar mūsu tautas lūgšanu, ar valsts himnu”, saka direktores vietniece Inta Cirša.

Kad tā izskan, skolēni neapsēžas, jo …, jo šajā semestrī mūsu skolā skan vēl vienas valsts himna – Ukrainas himna. Februāra mēnesis izmainīja visas pasaules ierasto, rimto dzīvi. Notika tas, kam neviens neticēja – sākās KARŠ! Karš Ukrainā, valstī, kas ir ļoti tuvu mūsu valstij.

Ukrainas skolēni ar lepnumu dzied savu himnu!

Bet (noslaukām asaras) – šodiena ir diena, kuru daudzi gaidījuši – pēdējā skolas diena.

Izver sapni caur saules staru

Garu, garu

Un saki pats sev “visu varu!” – pēdējos divus vārdus vēlams izteikt katru dienu ikvienam skolēnam un pieaugušajiem.

Paldies 1. – 4.klašu skolēniem par labām, teicamām un izcilām sekmēm, paldies Jūsu vecākiem, paldies sākumskolas skolotājiem!

5. 6. klašu skolēni,

Metiet savu sapni ugunī,

Topiet tās liesmā par dziesmu

Un saki pats sev “tālu iešu!” – pēdējos divus vārdus izrunājiet katru dienu klusām pie sevis. Tālu iesi un daudz sasniegsi, notici sev, pierādi sev, ka Tu vari vēl labāk.

Paldies 5., 6. klašu skolēniem par labām, teicamām un izcilām sekmēm, paldies Jūsu vecākiem, paldies pedagogiem!

Savā skolas saimē esam uzņēmuši 20 skolēnus no Ukrainas, kuri mācās 4.,5.,6.,7., un 8. klasē, daži mācās savās skolās – tālmācībā.

Teiksim paldies Tev, latviešu skolēn, par šo bērnu, kuri palikuši bez savām mājām, uzņemšanu, iesaistīšanu, uzraudzību, sadarbību.

Paldies vēlamies teikt arī ukraiņu skolēniem, jo viņi aktīvi piedalās mūsu skolas dzīvē, atbalsta sporta sacensības, 20 jauni sportisti – tas ir daudz mūsu mazajai skolai. Paldies par lielo darbu Talkas dienā un ikdienā pie un ap skolu, kura tagad ir arī viņu mājas. Paldies saimniecības vadītājai Tatjanai Kondratjukai par nenogurstošo palīdzību, plānošanu un koordinēšanu, paldies saimniekam Ojāram Kļaviņam par šoferēšanu, paldies SIA “Kuivižu Enkurs” par izcilo sadarbību! Paldies skolas tehniskajam personālam, paldies medmāsai Daigai Līcītei un lietvedei Daigai Lūsei par uzmanību un atbalstu. Paldies bibliotekārei Valentīnai Kalniņai – mūsu bibliotēkā ir parādījušās grāmatas ukraiņu valodā.

Pateicības rakstus saņem (otrimali listji podjaki) arī ukraiņu skolēni (ukrainski studenti) par (za):

aktivnu učasķ u žiķki školi, za pidtrimku v sportivnih zmagannijah, za čudovu rabotu u veļikomu pribiranni

Djakuju treneru Olena ta batkam za ihnuju vitrivalist ta spokoii!

Muzikāls sveiciens jeb liekam savas bēdas zem akmeņa – iesaka 4.klašu skolēni. Pavadījumu spēlē skolotājas Inga Strante – klavieres, Inta Cirša – ģitāra.

Pusaudži un jaunieši jeb 7. – 12. klašu skolēni!

“Labākais veids, kā pareģot savu nākotni, ir pašam to radīt. Lai to izdarītu – ir jāsāk ar šodienu, dari un Tev sanāks!”

Neļauj savam sapnim sasalt,

Sapnim – tik skanīgam un baltam!

“Izglītība ir visjaudīgākais ierocis, lai mainītu pasauli”, teicis Nelsons Mandela. Arī Tu vari mainīt pasauli, tas jāsāk ar sevi.

Dažiem šajā semestrī ir izdevies ļoti labi mainīt sevi un savu attieksmi, paldies Tev par to, bet atceries – Tu to dari priekš sevis!

Mēs lepojamies ar Tevi, spurainais pusaudzi, mēs lepojamies ar lielajiem vidusskolēniem! Paldies Jums un Jūsu vecākiem, paldies pedagogiem, kuri nenogurstoši Jūs uzmana, izglīto, atbalsta, sadarbojas.

Tu izturēji, Tu pabeidzi trauksmaino mācību gadu (jā, ne visi to izturēja, bet ceram, ka arī Tev tas izdosies).

Lai izdodas jēgpilna vasara!

92 dienas – tas nav daudz:)

Tiekamies 1.septembrī!

P. S. Paldies IT pedagogam Valdim Kupcim, kas svinīgo brīdi padarīja vasarīgi jautru, jo uz ekrāna ik pa laikam parādījās jautrās emocijas smaidiņš dažādos veidos – tas uzmundrināja klātesošos:)

Salacgrīvas vidusskolas administrācijas vārdā

Iveta Kupča

direktores p.i.

Atbildēt