Kinovakars Ziemassvētku noskaņās

Pēdējo vakaru pirms liecību saņemšanas 5.-12.klašu skolēni pavadīja īpaši. Skolēnu ministrija bija lēmusi par kopīgu Ziemassvētku pasākumu Kultūras namā pie galdiņiem. Pasākuma tēma bija Ziemassvētku filmas. Klases bija izlozējušas filmu un attēlojamo fragmentu. Dažbrīd likās, ka tā ir absolūti neiespējamā misija attēlot šos filmu fragmentus, jo filmai ir citas tehniskās iespējas. Bet skolēni bija pielikuši lielas pūles gan veidojot scenāriju, gan darinot  tērpus, dekorācijas un iestudējot kustības, turklāt katrā klasē atklājās kāds lielisks tēlotājs.  Daudzos filmu fragmentos parādījās kādas iezīmes no ikdienas un reklāmām- SMScredit, veselīgs dzīves veids, skolas adrese ,  Rollton  utt. Filmu vakara vadītājas bija trīs atraktīvas meitenes – Sendija Ivanova, Ance Kalniņa un Justīne Liepiņa, kuras prata gan interesanti pieteikt filmas, gan veiksmīgi aizpildīt tehniski radušās pauzes.  Pirmā filma bija “Ledus sirds”, kuru iesāka skolotāju priekšnesums pēc direktores Sanitas Šlekones veidota scenārija, kur  izcēlās Guntars Ūdris ar divām lomām. Sižetu turpināja 8.b klase, smieklīgākā epizode -“izmeta”no veikaliņa burtiski arī tika attēlota. 6.b klases galvenā loma bija sniegavīram Olafam ,kuru lieliski atveidoja Madara Upīte. Pārliecinoši savu epizodi attēloja 8.a klase- gan ar tēlojumu, lēcieniem, dekorācijām , muzikālajiem iestarpinājumiem.

Nākamā filma bija “Viens pats mājās”. Viennozīmīgi 9.b klases priekšnesumā darbojā visu piecu priekšnesumu labākais Kevins – skolotāja Laimdota Pelše. 11.klase savam priekšnesumam bija veiksmīgi “aizņēmušies” 7.a klasi, bet Kevina lomā iejutās Marta Antonova. 9.a klasē Kevina lomā darbojās Līva Grēta Sīlīte (jautājums- kur slēpjas aktieriskie puiši?) 12.klase tomēr bija atraduši puisi galvenajai lomai – Kristiānu Vutkēviču. Divpadsmitie nodemonstrēja, kā ar nelielu skaitu dalībnieku attēlot dažādas epizodes. Noslēgumu attēloja 10.klase izceļoties ar labām kustībām .Pēc divām filmām prasījās pātraukums , pēc kura turpinājās priekšnesumi no fimas “Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus”, kur izaicinājums bija nevis dabūt zaļu seju, bet gan – kā to pēc tam dabūt tīru. To iesāka 5.b klase ar diviem Grinčiem, jāuzteic skolēnu patstāvīgais veikums. 5.a klasē pārliecinoši darbojās Adrians Ginters, bet 7.b klasē lieliski galvenajā lomā iejutās Marta Uzkalne. Jāpaslavē šīs klases tērpus un aktierisko sniegumu . 7.a klase veiksmīgi izmantoja dažādus atribūtus, labs teicējs bija Meisija Sproģe, bet Grinčs – Jānis Meļikidze. 6.a klasē izcili Grinča lomā iejutās Marta Kociņa.

Jāsaka liels paldies klašu audzinātajiem un visiem iesaistītajiem skolēniem, jo satraukums bija liels, bet rezultāts bija tā vērts.

Tālāk sekoja dejas, jautrība, fotografēšanās un mielošanās. Paldies Skolēnu ministrijai un tās vadītājai Kristai Muciņai!

Atbildēt