Gudrs, vēl gudrāks

2014. gada 10. janvārī LTV skatītāji pirmo reizi vēroja spēli “Gudrs, vēl gudrāks”.

Laiki mainās, bet tradīcija piektdienas vakarus pavadīt kopā ar gudriem bērniem un jauniešiem nemainās.” /ltv.lsm.lv/

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/13.01.2023-gudrs-vel-gudraks-9-klasu-pirmais-pusfinals.id283010

Ļoti priecājamies un lepojamies ar un par savas skolas skolēniem. Tik patīkami apzināties, ka ir skolēni, kuri grib parādīt un sasniegt vairāk, nekā to prasa ikdiena.

Viens no tādiem ir 9.a klases skolēns ADRIANS GINTERS. “Izpalīdzīgs, draudzīgs un atvērts”, “klase bez Adriana jūtas ļoti tukša”, saka viņa klasesbiedri. Mēs pārējie tam piekrītam. Adrianam nav bailes uzstāties jebkuras auditorijas priekšā – skolēni, skolas padome, skolotāji vai Salacgrīvas kopiena – viņu nebaida nekas, viņš nemulst, viņš dara. Ko apsolīja, to izdarīja!

Adrians ir ekopadomes prezidents, iesaistās skolas pašpārvaldē jeb skolēnu ministrijā. Šajā mācību pusgadā Adrians paspēja jau noorganizēt aptauju un atgriezt atpakaļ skolā divus garos starpbrīžus, kuri bija jālikvidē pandēmijas laikā, pamatojot gan skolas padomes pārstāvjiem, gan pedagogiem pedagoģiskās padomes sēdē, ka šajos brīžos varēs organizēt dažādas aktivitātes, ekopadomes un skolēnu ministrijas sanāksmes, varēs veikt akcijas un pētījumus.

Papildu mācībām skolā Adrians apgūst klarnetes spēli, paspēj apmeklēt pūtēju orķestra “Enkurs” nodarbības sestdienās!

Skolēnu vasaras brīvlaikā Svētupes muižas kompleksā Adrians noorganizēja erudīcijas spēli jauniešiem, palīdzējis organizēt Harija Potera nometni.

Lieki pieminēt, ka Adriana sekmes ir ļoti labas, teicamas un izcilas, tas taču pats par sevi saprotams:)

Tā varētu turpināt bezgalīgi, jo deviņu gadu garumā Adrians Ginters ir licis par sevi manīt. Ir licis mums saprast, ka varam ticēt un uzticēties. Paldies Tev par šo sajūtu!

Šogad visi kopā priecājamies un lepojamies par Adriana sasniegumu erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks!” Viņš ir viens no 9.klašu skolēnu finālistiem Latvijā!

Turēsim īkšķus par labu spēli finālā 3.februārī!

Lai veiksme sēž uz Tava pleca un čukst ausī: “Tu zini, Tu vari, Tu vari ļoti daudz!”

Mūsu asinsspiediens nav normālās robežās, skatoties un jūtot līdzi:))

Atbildēt