Galda teniss 2022

Līdz ar mācību gada noslēgumu noslēdzās arī Salacgrīvas vidusskola čempionāts galda tenisā. Turnīrs savu gaitu uzsāka š.g. 1.martā, kur savu dalību pieteica 33 Salacgrīvas vidusskola skolēni no 4. – 10.klasei. Skolēni tika sadalīti pa klašu grupām: 4.klašu grupa, 5.klašu grupa, 6.klašu grupa un 7. – 10.klašu grupa (šajā grupā bija 2 apakšgrupas). Tika sastādīts spēļu grafiks, kur katrs izspēlēja 1 spēli nedēļā.

Noslēdzoties turnīram, rezultāti ir sekojoši: 4.klašu grupā, kur startēja 7 dalībnieki, 1.vietu ar visām uzvarētām spēlēm izcīnīja Gustavs Bergs no 4.b (18p.), 2.vietā ierindojās Jēkabs Žibals no 4.b (16p.) un 3.vietu ar 12p.izcīnīja 4.a klases skolēns Markuss Kalniņš. Šajā klašu grupā vēl startēja Daniels Jānis Devīts (4.a), Ralfs Bitēns (4.a), Paula Eizenberga (4.a) un Harijs Ende (4.b).

Turnira-tabula-4.kl_.-2022

5.klašu grupā startēja 6 dalībnieki un ar 15p. 1.vietu izcīnīja Alekss Īvāns. 2.vietu izcīnīja Katrīna Puriņa (14p.) un 3.vietā ierindojās Daniels Dubrovskis ar 11p. Grupā startēja arī Olivers Eglītis, Henrijs Hugo Močāns un Edgars Krūmiņš.

Turnira-tabula-5.kl_.-2022

6.klašu grupā startēja 6 dalībnieki – 1.vietā ierindojās Edgars Salmanis no 6.a, iegūstot maksimālo punktu skaitu – 15, 2.vietā ar vienu zaudētu spēli un 13p. ierindojās Krists Ādamsons (6.a) un godpilnā 3.vieta Edmundam Kozlovskim – 10p. (6.a). Šajā grupā vēl sacentās Olivers Bobrovs (6.b), Kristers Jakobsons (6.a) un Tomass Tomsons (6.b).

Turnira-tabula-6.kl_.-zeni-2022

7. – 10.klašu grupā pavisam startēja 14 dalībnieki, kuri izlozes kārtībā tika sadalīti 2 apakšgrupās. Lai spēlētu pusfinālā, dalībniekam apakšgrupā bija jāierindojas 1. vai 2.vietā. “A” apakšgrupā tas izdevās Aleksim Kleinam un Kristianam Kovačam (abi no 7.a klases). Savukārt “B” apakšgrupā tie bija Edvards Bobrovs (7.c) un Kristians Bērziņš (7.b).

Turnira-tabula-7.-10.kl_.-A-zeni-2022

Turnira-tabula-7.-10.kl_.-B-zeni-2022

Noslēdzoties šo klašu grupu turnīram, rezultāti ir sekojoši:

1.vieta Aleksim Kleinam, 2.vieta – Kristianam Kovačam, 3.vieta – Kristianam Bērziņam, 4.vieta – Edvardam Bobrovam.

Turnīrā vēl piedalījās Mārtiņš Hincenbergs (7.C), Heinrihs Ende (7.A), Martins Marians Kalviņš (7.A), Adrians Rāps (7.B), Roberts Tomsons (8.B), Mārtiņš Jirgensons (10.kl.), Matīss Rozmiaņecs (7.A), Aleksis Romanovs (7.A), Rinalds Runcis (10.kl.) un Kaspars Pudniks (8.B).

Sacensību 1. – 3.vietu ieguvēji saņēma kausus, diplomus un saldumu paciņas. Paldies dalībniekiem par piedalīšanos un sporta skolotājiem Sandrai Bērziņai un Danielam Grigorjevam par turnīra līdzorganizēšanu.