Ziemassvētku sarīkojumi sākumskolā

Sākumskolēniem šogad bija īpaši daudz pasākumu. Pēc leļļu teātra izrādes 13.decembrī, nākamā bija 18.XIII , kad skolā viesojās Kultūras nama teātra studija ” VVV”  ar izrādi “Ziemassvētki rūķu bodē”, kur aktierus muzikāli pavadīja Agitas Zvejnieces vadītā bērnu popgrupa. Interesanti bērniem bija atpazīt arī skolā redzētus ” rūķus” –  uz skatuves rosījās Ingūna Ādmīdiņa( viņas audzināmie, 5.b, bija īpašie izrādes viesi) , bet par binokli sapņoja Vineta Dance, itin aktīvs, nedaudz nerātns bija Mārča Majora atveidotais rūķis. Uzmanība neatslāba līdz pat izrādes beigām. Paldies režisorei Inesei Jerānei!

Ceturtdien visus gaidīja intriga – 3.,4.klašu teātra pulciņa izrāde ” Sniegbaltīte un 7 rūķīši”, kuras režisore bija 10.a klases skolniece Roberta Spuriņa. Jāsaka, ka Roberta ne tikai iestudēja izrādi ar 12 aktieriem, bet pati gatavoja dekorācijas, domāja par tērpiem, pati dziedāja un lasīja pasaku. Izrādi papildināja Valentīnas Kalniņas ritmikas stundās sagatavotā rūķu deja un 1.-2.klašu dejotāji Anitas Gīzes vadībā. Robertai muzikāli palīdzēja klases biedrs Reinis Maurītis ar  klavierpavadījumu un dziesmām, Kristīne Ozola (9.a kl.) ar ģitāras pavadījumu, un Guna Brenda Pogule ar dekorācijām. Paldies!

Pēc izrādes sākumskolas skolēni saņēma apbalvojumus par labām sekmēm un sasniegumiem sportā. 1.a un 1.b saņēma sertifikātu klasei – jo visi ir centušies. Zem skaistās egles (pirmo reizi kopš skolas pastāvēšanas egle atradās skatuves labajā pusē un neaizsedza skatu uz skatuvi kā citus gadus. Paldies pagājušā gada  Skolēnu padomei par ierosinājumu!) skolēnu gaidīja milzīgi dāvanu maisi ar saldumu paciņām.

Lieki piebilst , ka svētku sarīkojumi notika arī vēl katrā klasē, visas  klases bija izbraukušas uz Rīgu – kādas  uz sarīkojumiem Skolēnu pilī un kādas uz izrādi,   ” Sudraba slidas”. Spilgtiem  iespaidiem bagāts semestra noslēgums.