Ziemassvētku gaidīšanas laikā …

Visi pazīst multfilmas “Ledus sirds” iemīļoto, runātīgo sniegavīru Olafu. Šobrīd tas ir redzams mūsu skolas 2. stāvā. Tur var apskatīt Olafa galeriju un izlasīt 1.b, 2.a, 2.b, 3.a, 3.b un 9.b klases skolēnu kopīgi sacerēto mīlīgo pasaku “Olafa Ziemassvētki”.

Lai galerijā izvietotie sniegavīri kļūtu par dzīvespriecīgiem un neatkārtojamiem, skolēni piedomāja, zīmēja, krāsoja, līmēja un grieza. Paldies visiem šī stāva skolēniem. Arī ukraiņu skolēni darba nebijās un iesaistījās mūsu aktivitātēs, paldies Jums!

2.stāva gaiteņa palodzes rotā Ziemassvētku Adventa kalendāri, kas gatavoti no koka (ilgtspējīgs koka meistarstiķis). Skolēni ikdienā var sekot līdzi, cik dienu ir atlikušas līdz Ziemassvētkiem. Paldies sakām dizaina un tehnoloģiju skolotājam Guntaram Ūdrim un viņa skolēniem par atsaucību izgatavojot noderīgos un glītos dekorus, kas skolas gaitenī ienes brīnišķīgu Ziemassvētku noskaņu.

Paldies 2.stāva klašu audzinātājām par kopīgi radīto svētku noskaņu un skolēnu ieinteresēšanu piedalīties un darboties svētku galerijas izveidē.

Tagad, patiešām, Ziemassvētku gaidīšanas laiks var sākties!

Inguna Laksberga

pedagoga palīgs

Foto: I.Laksberga

Atbildēt