Uzņēmējdarbības pamati

Lai sekmētu jauniešu interesi un izpratni par uzņēmējdarbību un sagatavotu tos biznesa videi gan Latvijas, gan starptautiskajiem tirgiem, šodien 10. – 12. klašu skolēni ieklausījās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidenta Aigara Rostovska stāstījumā. Viņš skolēniem sniedza praktiskas zināšanas par uzņēmējdarbību, tās nozīmi un lomu tautsaimniecības izaugsmē un katra indivīda labklājībā.

Aigars Rostovskis ir “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents  jau trešo termiņu pēc kārtas, LTRK Zinību ekonomikas padomes vadītājs. A. Rostovskis ir pieredzējis profesionālis un uzņēmējs izglītības nozarē. Papildus Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Prezidenta amatam pilda EUROCHAMBRES Prasmju un uzņēmējdarbības komitejas līdzpriekšsēdētāja pienākumus, ir Junior Achievement Latvia (JAL) Padomes priekšsēdētājs, SIA “Biznesa augstskola Turība” vienīgais īpašnieks un dibinātājs.” (LTRK)

Dāvinājumā saņēmām Aigara Rostovska sarakstīto grāmatu “Šī grāmata ir par Jūsu jautājumiem un manām atbildēm …, man radās vēlme “nofiksēt” savas sajūtas un domas…”.

Savukārt, skolas direktore Sanita Strauberga Rostovska kungu iepriecināja, uzdāvinot mūsu skolas jubilejas un “Zutiņš murdā” grāmatas.

Atbildēt