Uzņēmējdarbības iedvesmas konference “Uzdrīksties uzvarēt”

Uzņēmējdarbības iedvesmas konference “Uzdrīksties uzvarēt”.

Konference “Uzdrīksties uzvarēt” vienkopus pulcē gan jaunos uzņēmējus, gan dažādu nozaru ekspertus, kuri dalās pieredzē un ieteikumos par pirmajiem soļiem uzņēmējdarbībā, tai skaitā komunikāciju un iespējām tikt pamanītiem. Konference norisinājās šī gada 15. oktobrī, un to jau trešo reizi vadīja lieliskais vadītājs – Renārs Zeltiņš. Tajā pulcējās vairāk kā 2500 dalībnieku no visas Latvijas, tai skaitā arī mēs, 19 Salacgrīvas vidusskolas skolēni un skolotāja Inga Čekaļina.

Konferences laikā skolēniem bija iespēja iedvesmoties no Latvijā spilgtākajiem uzņēmējiem un personībām, lai uzdrošinātos izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā vai jebkura cita sava sapņa īstenošanā. Savā pieredzē dalījās Lattelecom Rīgas maratona vadītājs Aigars Nords, Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, Stereotactic radošais direktors Gatis Mūrnieks, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča, dziedātājs un uzņēmējs Ozols un citi Latvijā un ārzemēs zināmi cilvēki. Starp daudzajiem pieredzes stāstiem bija arī izklaidējoši priekšnesumi, piemēram, superenerģisko karsējmeiteņu šovs, basketbola kaskadieru “Lords of Gravity” šovs, perkusiju grupas “Pulse Effect” šovs, bungu šovs “Drumline Latvija” un Edavārdi.

“JA Latvia” īstenotās programmas ir stabils atspēriena punkts uzņēmējdarbības uzsākšanai, par ko liecina tas, ka katru gadu daļa skolēnu mācību uzņēmumu pārtop reālos uzņēmumos, kas gūst panākumus ne vien Latvijā, bet arī Eiropas mērogā. Jau pēc Aigara Norda runas es biju pozitīvi uzlādēta un gatava veidot ceļu uz saviem plāniem. Šī bija ļoti interesanta un pieredzes bagāta konference, kurā varēja uzzināt daudz jaunu un interesantu lietu”, šādi pasākumu vērtē Samanta Kalniņa, bet Elfa Kivliņa ir sapratusi, ka: “Galvenais ir nekad nebaidīties un uzdrīkstēties darīt to, ko vēlies.”

Arī pārējie Salacgrīvas vidusskolas skolēni ir sajūsmā par konferenci un pašlaik ir enerģijas un iedvesmas pilni, lai varētu sākt vai kāds pat turpināt  darbu skolēnu mācību uzņēmumā. Paldies sakām Salacgrīvas vidusskolas skolotājai Ingai Čekaļinai, kura informēja mūs par šādu konferenci un palīdzēja tikt līdz tai.

Tekstu sagatavoja Marta Antonova

Atbildēt