Sveicam un lepojamies, skolotāja Iveta!

17.novembrī Salacgrīvas vidusskolas direktores p.i. Iveta Kupča saņēma apbalvojumu ” Gada salacgrīvietis”. Apsveicam un lepojamies!❤️🇱🇻

Šādu pieteikumu Salacgrīvas vidusskolas kolektīvs iesniedza Limbažu novada apbalvojumu pasniegšanas komisijai:

“Iveta Kupča uzņēmās Salacgrīvas vidusskolas direktores pienākumu izpildītājas amatu, direktorei Sanitai Straubergai dodoties bērna kopšanas atvaļinājumā.

Savas darbības laikā viņa ir veiksmīgi tikusi galā gan ar ikdienas darbu, gan pandēmijas uzliktajiem uzdevumiem, vienlaikus dažkārt esot gan direktore, gan skolotāja, gan medmāsa.

Ivetas vadībā skola izgāja akreditāciju, krāšņi nosvinēja skolas 100 gadu jubileju, lielu darbu ieguldīja ukraiņu skolēnu un pieaugušo uzņemšanā, kā arī risināja ar skolotāju kolektīva nokomplektēšanu saistītos jautājumus.

I.Kupča prot sadarboties gan ar skolēniem, esot draudzīga, bet protot saglabāt distanci, gan ar vecākiem, iedziļinoties katrā jautājumā,  pamatīgi izskaidrojot radušos situāciju, gan ar skolotājiem, izrādot izpratni un atbalstot skolotāju.

I. Kupča  ir ieturēta, nosvērta, laipna un sirsnīga, tādējādi radot labvēlīgu atmosfēru skolā. Viņas devīze ir “Viegli!”, viņa nekad neļauj izjust , cik ilgi un smagi viņa strādā un šķiet, ka viss padodas viegli, un tā skolā arī jūtamies.

Viņa popularizē skolas tēlu, operatīvi rakstot gan skolas mājas lapā, gan sociālajos tīklos, ieinteresējot lasītājus atvērt mājas lapu un izlasīt visu informāciju. Viņa atbalsta skolotājus un skolēnus inovāciju ieviešanā, pati visus laiku sekojot jaunajam.

Iveta Kupča ir autoritāte gan skolēniem, gan skolotājiem, gan vecākiem”.

Tagad arī Ivetas Kupčas mājās būs zivs vitrāža, kāda ir arī skolai.
lveta visur ir klāt: “Trīs tilti”
Sporto ar savu klasi!
Piedalās skolēnu iniciētās aktivitātēs.
Bijusi ar saviem skolēniem apmaiņas braucienā.
Ja skolēni saka – Skolotāju dienā jāvelk kostīms, tad Iveta atstāj visas skaistās kleitas skapī un velk kostīmu.

Atbildēt