Streetball turnīrs

28.marta pēcpusdienā notika 9.-13.klašu spartakiādes posms- streetball meitenēm un zēniem katrā  pa 4 komandām.  Zēniem piedalījās 9.b, 10., 11. un skolotāji jeb 13.klase, meitenēm 9.a, 9.b, 10. un skolotājas. Spēles bija spraigas, notika cīņa par katru punktu. Spēlētāju sastāvā izmaiņas bija radījuši nesenie vīrusi, tāpēc ne visās komandās piedalījās klašu labākie spēlētāji. Meiteņu grupā nepārspētas bija skolotājas, atstājot divas komandas vispār bez punktiem. Skolotāju komandā spēlēja Sandra Bērziņa, Vineta Dance, Mārīte Jankovska, Līga Siliņa. Otrajā vietā pārliecinoši -10.klase, kurā spēlēja Samanta Kalniņa, Romina Grīnvalde un Signe Zvejniece. Trešo vietu izcīnīja 9. a klases meitenes- Diāna Zmičerevska, Digne Lemberta un Elizabete Bērziņa, atstājot aiz sevis 9.b klasi (paldies meitenēm par uzņēmību aizstāvēt klases godu!).

Zēniem nepārspēti palika 10. klases zēni – Valters Bitmanis, Kristers Kotāns, Toms Laubmanis, Rihards Bendrāts, otrajā vietā atstājot 11.klases komandu, kurā cīnījās Mārcis Ilvess, Raivo Ramba un Sandis Kokorēvičs. Trešajā vietā skolotāju blice- Daniels Grigorjevs, Mareks Runcis un Guntars Ūdris. Viņiem nepaveicās, jo divās spēlēs gan ar 10. un 11.klasi, kad pamatlaikā spēle beidzās neizšķirti, pirmo papildpunktu izdevās izcīnīt skolēniem. Godam cīnījās 9.b klases komanda – Rinalds Miksons, Jēkabs Rozenbergs un Aivis Klaucāns.

Paldies organizatoriem un tiesnešiem- skolotājiem Danielam Grigorjevam un Marekam Runcim , kā arī Valteram Bitmanim, Kristeram Kotānam, Raivo Rambam, Rihardam Bendrātam un Elīnai Gertnerei.

Atbildēt