Stāstnieku konkursa fināls

f20161126_154431

26.novembrī Rīgā Latviešu biedrības namā notika stāstnieku konkursa fināls kustības “Pulkā eimu, pulkā teku ” ietvaros. Tur piedalījās arī četri Salacgrīvas vidusskolas skolēni, kuri izcīnīja tiesības piedalīties finālā, jo bija labi startējuši Piejūras stāstnieku konkursā 1o.novembrī.

Skaistajās  biedrības nama zālēs skolēni bija pirmo reizi (izņemot Lieni Muciņu, kas jau ir ” veterāne” šādā konkursā, jo piedalās tajā jau ceturto gadu). Konkursā piedalījās 138 skolēni no visām Latvijas malām. Kompetenta žūrija vērtēja skolēnu priekšnesumus dažādās vecuma grupās. Atgādināšu, ka skolēniem bija jāstāsta teika, kāds atgadījums no dzīves un anekdote. Bija jāprot saņemties, lai uzstātos svešā vietā, žūrijas priekšā, pārstāvot savu skolu. Skolēni atzina, ka uztraukums bijis lielāks nekā savā skolā.

Vislabāk veicās Adrianam Ginteram no 3.a klases. Viņš izcīnīja Dižā stāstnieka titulu (interesanti, ka Adrians skaitīja kopā ar tēti sacerētu dzejoli par ģimenes ceļojumu pa Latvijas bākām).  Meitenes ieguva Lielās stāstnieces titulu – Madara Metuse (3.a), Liene Muciņa (4.a), Liene Damsone (4.a).

Visi  saņēma diplomus un mazas piemiņas veltes, kā arī skaistu piparkūku.

Paldies Zentai Mennikai par skolēnu rosināšanu šim konkursam  un sagatavošanu.

 

Atbildēt