Sporto visa klase – labo darbu uzdevums

“Mazliet vairāk prieka šajā laikā ir tieši tas, kas nepieciešams! Atbalstot Latvijas Olimpiskās Komitejas rīkoto sacensību “Sporto visa klase” uzdevumu “Labie darbi”, Kārums izaicināja 3. klašu skolēnus iepriecināt apkārtējos, iemūžināt jaukos žestus un nodot mūsu vērtēšanai.”

Starp finālistiem ir arī mūsu skolas trešklasnieki! BALSO!

Salacgrīvas vidusskolas 3.a klases skolēni nolēma iepriecināt pansionāta iemītniekus ar pašsacerētām pasakām. Pasakas bija ļoti dažādas gan par dzīvniekiem, gan par cilvēkiem, gan par dažādiem notikumiem. Kopā tapa vesela pasaku grāmata “Palasi”. Katram pansionāta iemītniekam sagatavots arī apsveikums – Lieldienu zaķis ar laba vēlējumiem. Pašsacerēto pasaku grāmata un apsveikumi nogādāti Salacgrīvas novada Sprīdīšu pansionāta iemītniekiem. No pansionāta darbiniekiem jau saņemti foto, kur grāmata jau tiek lasīta. Cik jauki, ka nav nemaz tik daudz darba jāiegulda, lai kādu iepriecinātu. Kopā viss izdodas!

Savukārt, 3.b klases skolēni katrs sacerēja savu pasaku un kopīgi izveidoja grāmatu – “Pasaku kamolītis“, arī izgatavoja Lieldienu apsveikumu kartītes. Ar pasakām un apsveikumiem tika iepriecināt ilgstošās sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra “Brīze” klienti. Kā atzīst skolotāja – darbiņš bija radošs un interesants. Pasakas sanāca sirsnīgas un pamācošas. Lai vairojas prieks!

Paldies 3.a un 3.b klases audzinātājām Lailai Rozenbergai un Evijai Kosītei – Viļķinai

Atbildēt