“Sporto visa klase” – 5.klašu skolēnu sacensības

Maģiskā datumā, 23.02.2023., notiek projekta “Sporto visa klase” Vidzemes zonas 4.grupas 5.klašu skolēnu stafešu un VFS vingrojumu sacensības. Šodien savā skolā uzņēmām Limbažu Valsts ģimnāzijas, Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Mazsalacas vidusskolas, Lādezera pamatskolas 5.klašu skolēnus. Priecājamies par savējiem – 5.a un 5. b klases skolēniem. Visiem – vēlam veiksmi, vēlam izlasīt un iegaumēt pašu galveno, kas rakstīts uz klašu krekliņiem – “Esam komandā”, jo komandā ir spēks, saka direktores vietniece izglītības jomā Iveta Kupča. Veiksmīgu un taisnīgu dienu novēl galvenā tiesnese Mārīte Jankovska.

Iesildīšanās!

Sacensības notika 5 (piecu) stafešu izpildē un 2 (divu) VFS vingrojumu izpildē.

Pēc nolikuma: “Kausa izcīņas kopvērtējuma tabulā punkti tiek piešķirti katram VFS uzdevumam atsevišķi. Vietu sadalījums katram VFS vingrinājumam tiek noteikts saskaitot zēnu un meiteņu vidējos rādītājus. Ja vidējais rādītājs kādā no VFS vingrinājumiem 2 (divām) vai vairāk klasēm ir vienāds, tad augstāku vietu iegūst tā klase, kurai konkrētajā uzdevumā ir augstāka 3 (trīs) labāko rezultātu summa zēniem un meitenēm.”

Spraigā sacensībā, jo sports IR sports, uzvaru jeb 1. vietu šoreiz ieguva Salacgrīvas vidusskolas 5.b klase, 3.vietā ierindojās mūsu skolas 5.a klase.

Uzvarētāju lēciens:)
5.a klase – 3.vietas ieguvēji!

Paldies sporta pedagogiem Mārītei Jankovskai, Sandrai Bērziņai, Olenai Fatnievai un Danielam Grigorjevam par šo sacensību organizāciju. Paldies klašu audzinātājiem Līgai Siliņai un Valdim Kupcim par aktīvu iesaistīšanos un atbalstu.

Atliek novēlēt 5.b klases skolēniem labas sekmes mācībās, jo vidējais sekmju vērtējums šai klasei ir svarīgs. Lai izdodas izcils “Labais darbs” – un būsim gatavi startēt Latvijas mērogā, noslēdzot šo sezonu!

Atbildēt