Rīgas kausi 2017

Šā gada 25. maijā Ogres stadionā pirms starptautiskajām vieglatlētikas sacensībām “Rīgas kausi 2017”, šogad pirmo reizi sacentās bērni vecuma grupās no astoņiem līdz vienpadsmit gadiem vieglatlētikas 3-cīņas sacensībās: tāllēkšanā no vietas, šķēpa mešanā un 30 m sprinta skrējienā.

Šajās sacensībās piedalījās arī pieci mazie sportisti no Salacgrīvas vidusskolas. Vislabāk startēja Amēlija Vilkaule, kura izcīnīja 1. vietu. Arī pārējie bērni uzrādīja labus rezultātus: Kristians Bērziņš izcīnīja 4. vietu, Emīlija Goba – 7. vietu, Sandris Kalniņš – 7. vietu, bet Marta Kociņa – 8. vietu.

Šajās sacensībās pieaugušo grupā piedalījās arī mūsu skolas absolvente Anete Kociņa, kura izcīnīja godpilno 2. vietu šķēpa mešanā. Tas bija labs stimuls mūsu sportistiem turpmākajā treniņu procesā. Mēs, salacgrīvieši, novēlam Anetei Kociņai izcilus sasniegumus turpmākajās sacensībās.