Projektu nedēļā …

Salacgrīvas vidusskolā šajā nedēļā citādāka gaisotne, jo pamatskolā projektu nedēļa. Tā piepildīta ar dažādām aktivitātēm. Darbu klasēs plāno klašu audzinātāji. Pieturas punkts ir lielā dienas tēma.

Pirmdiena – vērtības, to nozīme. Šajā mācību gadā skolas  vērtība ir “CIEŅA”. Klašu kolektīvi izstrādā uzskates materiālus, lai varētu veidot “runājošās sienas” un kabinetu durvis tiks rotātas ar konkrētās klases izpratni – kas ir cieņa?

Uz skolu esam uzaicinājuši lektorus – vecākus, kuri bērniem stāsta par savu profesiju, to ikdienu, iepazīstina ar senlietām un senajiem arodiem. Paldies Aigai Zvejniecei par stāstījumu “Pietura – grāmatvedis”.

Paldies Baibai Vilkaušai par nodarbību “No mājas mīluļa līdz siltām zeķēm” jeb kā tiekam pie vilnas, Martai Dancei par nodarbību “Atkarību prevencija” un Gunai Grotei-Majorei par improvizācijas nodarbību “Teātris – sports”.

 

  

7.b klases skolēni savas klases audzinātājas Līgas Siliņas vadībā mācījās apdrukāt T-kreklus sietspiedes tehnikā.

Tagad skolas logo rotā 7.b klases kolektīva T-kreklus.

 

9. un 12. klases skolēni izmēģināja angļu valodas eksāmenu. Kādas sajūtas pārņem cilvēku pirms tik svarīga brīža? 🙂 Uztraukums ir liels, cerēsim, ka īstajā eksāmenā tas būs mazinājies.

 

Atbildēt