Projekta “Sporto visa klase” 5.sezona

31.oktobrī “Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 7000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieku no visas Latvijas, lai grandiozā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 5.sezonai. Tajā skaitā bijām arī mēs – Salacgrīvas vidusskolas 4 klases – sportot gribētāju pulciņam 5.a, 4.a, 4.b klasei šajā mācību gadā pievinojās arī 3.a klase un klases audzinātāja Jolanta Jirgensone, un kā programmas jaunie dalībnieki saņēma oficiālo programmas piederības zīmi – karogu.

“Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā programma “Sporto visa klase” no sešām pilotklasēm pirmajā gadā, četru gadu laikā ir izaugusi jau līdz 336 klasēm un nepilniem 8000 dalībniekiem no 70 pašvaldībām”, atklāj LOK prezidents Aldons Vrubļevskis. “Programma ir augusi un par to paldies ir jāsaka bērniem, bērnu vecākiem, pedagogiem, skolu un pašvaldību vadītājiem, bez kura palīdzības to nebūtu iespējams realizēt.”

 

“Arēna Rīga”  atklāšanas pasākumā dalībniekus priecēja dažādi izklaidējoši elementi – talismanu parāde ar programmas “Sporto visa klase” talismaniem Klasīte un Klasēns priekšgalā, gaismu izrāde, priekšnesumi no “Green trial” un hip-hop māksliniekiem, spraigus paraugdemonstrējumus rādīja karatē skolas audzēkņi un ielu vingrotāji, bet bungu performances solo izpildīja talantīgais buņģieris Andžejs Grauda. Savukārt visa noslēgumā ar nelielu koncertu bērnus priecēja grupa “Bermudu divstūris”.

Pirms un pēc atklāšanas pasākuma, bērniem bija iespēja piedalīties dažādās sportiskās un interaktīvās aktivitātēs turpat “Arēnā Rīga”, kā arī klātienē vērot basketbola kluba “VEF Rīga” spēli VTB Vienotajā līgā pret Igaunijas klubu “Kalev/Cramo”.

Tā kā šī bija basktebola kluba “VEF Rīga” jubilejas spēle, tika godināti basketbolisti – vecmeistari.

Lai veiksmīga sezona sportojot un mācoties.

Direktora vietniece izglītības jomā Iveta Kupča

Infomācija no portāla delfi.lv

 

 

 

Atbildēt