Piedalies “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā”!

Grāmatu lasīšana ir piedzīvojums! Jau 18. gadu Latvijā darbu turpina populārā Lasīšanas veicināšanas programmaija”. To atbalsta valsts pēc LNB Bērnu literatūras centra iniciatīvas. Salacgrīvas vidusskolas un pilsētas bibliotēkā  par tradīciju kļuvusi dalība šajā Lasīšanas veicināšanas programmā un tās mērķis ir veicināt lasītprieku bērniem, jauniešiem dažādās vecuma grupās kā arī un vecākiem .

Latvijas grāmatu speciālisti ir izvēlējušies vērtēšanai interesantas grāmatas, tās paredzētas dažāda vecuma bērniem un jauniešiem, atbilstoši pa vecuma grupām: 5+, 9+, 11+,15+. Dalībnieki drīkst mainīt un brīvi izvēlēties grāmatas no kolekcijas kopējā piedāvājuma. Grāmatu ekspertiem līdz decembra beigām jāizlasa sešas grāmatas un programmas noslēgumā elektroniski jāaizpilda anketa par izlasītajām grāmatām. Arī šogad grāmatu lasīšanā un vērtēšanā ir iespēja piedalīties vecākiem! Lasīsim un vērtēsim kopā!

Jaunā grāmatu kolekcija ir pieejama Salacgrīvas novada bibliotēkā, bet pēc vasaras brīvlaika arī Salacgrīvas vidusskolas bibliotēkā.

Bagātini savus vasaras piedzīvojumus Lasīšanas maratonā!

Vairāk informācijas var skatīt:  www.lasamkoks.lv/

Atbildēt