Pēdējā zvana diena 9.klašu skolēniem

“Laiks ir pienācis pumpuriem ziedēt …”

19.maija dienā 9.klases skolēni saka paldies savai skolai, saviem skolotājiem un skolasbiedriem.

Klāt viņu pirmā – lielā posma noslēgums. Vēl tikai jānokārto centralizētie eksāmeni, un durvis tiks pavērtas uz plašo pasauli.

Gan 9.a, gan 9.b klases skolēni bija īpaši padomājuši par saviem skolotājiem. 9.a klase dāvināja ziedus un mazu medus burciņu, lai skolotāji atgūtu mācību gadā iztērēto enerģiju. Pateicības vārdus teica Tīna Keita Paegle un Adrians Ginters. No 9.b klases, savukārt, katrs skolotājs saņēmu puķu podiņu un 9.b klases foto. Uzrunu klases vārdā bija sagatavojusi Dagnija Kuka, veltot paldies katram skolotājam, bet īpašus vārdus pirmajai skolotājai Evijai Kosītei- Viļķinai un klases audzinātājai Marikai Zeidmanei. Abas klases bija sagatavojušas arī video, atspoguļojot savas skolas gaitas.

Abas klases vienojās kopīgā R.Kaupera dziesmā “Tu izvēlējies palikt”.

Par zāles pušķošanu kopīgi parūpējās 8.klašu skolēni ar savām klašu audzinātājām, viņi devītajiem veltīja ne tikai dziesmu “Ripoja akmens”, bet dāvāja kliņģeri pakava formā, lai tas nestu laimi, un magnētiņu ar uzrakstu “Nekāp kalnā, lai pasaule redzētu tevi, bet lai tu redzētu pasauli”.

Paldies visiem – bija pārdomāti, jauki un sirsnīgi!

Paldies 9.a klases audzinātājam Guntaram Ūdrim un 9.b klases audzinātājai Marikai Zeidmanei par ikdienas rūpēm, par atbalstu un sapratni darbā ar mūsu tik dažādajiem, bet savējiem jauniešiem.

Atbildēt