Limbažu novada 2.klašu skolēnu konkurss

2.klašu skolēniem nav paredzētas mācību priekšmetu olimpiādes. Kā parādīt, cik prasmīgi un zinoši ir otrklasnieki? Jārīko konkurss, kurā ir aptverti visi mācību priekšmeti.

Šogad šādu prātnieku konkursu Limbažu novadā rīkoja Limbažu Valsts ģimnāzija ar nosaukumu “Ejam ciemos”. No mūsu skolas ciemos devās 2.a klases skolēni ELĪZA VIJUPE un KASPARS KOTĀNS (klases audzinātāja Laila Rozenberga), no 2.b klases – ANCE UZKALNE un ANNIKA PĀŽE (klases audzinātāja Evija Kosīte – Viļķina).

Uz kuru pusi doties?

Skolēni un skolotāji pulcējās skolas zālē, lai satiktos ar Limbažu Valsts ģimnāzijas direktori Guntu Lāci, kura iedrošināja skolēnus, lai viņi varētu doties neparastā piedzīvojumā bez baiļu sajūtas. No sākuma skolēni skatījās LVĢ teātra izrādi “Māsas”.

Tālāk bērni devās ciemos – mazās raganiņas mājā bija jāveic eksperiments, Pepijai skolā jāpalīdz ar matemātikas āķiem, Vinnijam Pūkam ar draugu jāpalīdz latviešu valodas zinībās, Alises Brīnumzemē tējas dzeršanā jāatmin neparastas mīklas, bet jāizkustas pie blēņdariem Koko un Riko.

Visi par darbošanos saņēma īpašus atzinības rakstus, medaļas un tika iepriecināti ar LVĢ 1.a klases skolēnu priekšnesumu, kuri atdarināja “Bermudu divstūri”.

Paldies Limbažu Valsts ģimnāzijas kolēģēm par sirsnīgo uzņemšanu.

Paldies pedagogu palīgam Ingunai Laksbergai par skolēnu pavadīšanu.

Informācija: I.Ābele

Teksts: I.Kupča

Foto: I.Laksberga, LVĢ

Atbildēt