Galda tenisa čempionāta 1. aplis

Novembra nogalē Salacgrīvas vidusskola skolēni uzsāka turnīru galda tenisā. Turnīra mērķis ir noskaidrot labākos dalībniekus 5. klašu un 7.- 8. klašu grupās zēniem, kā arī popularizēt galda tenisu, aktivizēt sporta dzīvi Salacgrīvas vidusskolā, organizēt brīvā laika izmantošanu un gūt pozitīvas emocijas.

Sacensību nolikums paredz, ka katra klašu grupa izspēlē 2 apļus, tiekoties katram ar katru. Ir noslēdzies 1. apļa grupu turnīrs un patreizējie rezultāti ir sekojoši:

5.klašu grupā ar 18 punktiem 1.vietā ir Timofii Didusenko, 2.vietā ar 17 punktiem ierindojies Edvards Krogzems (5.b) un 3.vietā seko Gustavs Bergs (5.b) ar 15 punktiem.

7. – 8.klašu grupā pašreiz 1.vietu ieņem Renārs Ģēģeris (8.b) ar 17 punktiem. 2.vietā ar 15 punktiem ir Aleksis Kleins (8.a) un ar 13 punktiem ierindojoties 3.vietā – Krists Ādamsons (7.a). Ar pārējo spēlētāju rezultātiem varat iepazīties pievienotajās turnīra tabulās.

Galda tenisa turnīra dalībnieki uzsākuši jau grupu turnīra 2.apļa spēles. Grupu turnīra uzvarētāji tiks noskaidroti summējot abu apļu iegūtos punktus. Savukārt tie, kuri savā klašu grupā būs izcīnījuši pirmās 3 vietas (kopā 6 dalībnieki), cīnīsies par galveno titulu šajā turnīrā, izspēlējot turnīru, tiekoties katram ar katru.

Mārīte Jankovska

sporta skolotāja

Atbildēt