“Es mīlu Latviju!”

23.novembra pēcpusdienā , kad parasti skolā viss ir kluss, jo ir taču piektdiena, bija manāma liela rosība – Skolēnu ministrija organizēja spēli  “Es mīlu Latviju!”, tādējādi godinot Latvijas simtgadi. (šī nav pirmā reize, kad skolēni organizē šādu spēli , divas reizes šis formāts tika izmantots Skolotāju dienā).

Viss bija kā īstajā TV spēlē – divas komandas, noformējums, orķestris, atribūti- ieguldīts milzīgs darbs. Bija arī skatītāji- ne pārāk daudz, bet pietiekoši , lai atbalstītu spēlētājus. Pats par sevi saprotams, ka pasākumu atbalstīja Skolēnu ministrijas skolēni.

Komandu kapteiņi bija mūsu pašu skolotājas – Santa Čiževska un Laura Ende. Santas komandā startēja 12.klases skolēns Kristians Kacars, 10. klases skolniece Signe Zvejniece un divi vecāki – Daiga Līcīte un Kaspars Vinklers.

Savukārt Lauras komandā 7.a klases skolēns Arvīds Gertners,8.a klases skolniece Ance Kalniņa,  kolēģis Guntars Ūdris un vecāku pārstāve  Inga Goba.

Spēli vadīja 5.a  klases skolēns Adrians Ginters (izrādās, ka bija daudzi gribētāji vadīt šo spēli) – prieks par tādu uzņēmību!

Sākumā veiksme bija Santas komandas pusē, bet , nonākot pie punktu solīšanas, vairāk paveicās Lauras komandai. Komanda savu saliedētību demonstrēja aizsietām acīt sakārtojot burtus pareizā secībā. Uzdevumā par slavenībām, bija jāatceras fakti par  Lauri Reiniku un Kristapu Porziņģi. Protams, ka bija arī laimes rats, (tā veidotāji turēja īkšķus, lai rats izturētu). No mūziķu grupas jāuzteic Līga Anna Maurīte, kuras flauta bija galvenais balsts visos muzikālajos uzdevumos.

Kopvērtējumā uzvarēja Lauras komanda. Bet spēles prieks tika visiem.

Dalībnieki saņēma suvenīrus no Domes un skatītāju gaviles. Apsveicama šāda skolēnu iniciatīva un darboties griba.

Spēli vēroja

Inta Cirša

 

Atbildēt