Crazy nedēļa

Raibā nedēļa, Krāsainā nedēļa, Crazy nedēļa – tik dažādi nosaukumi bijuši ilggadīgai skolas tradīcijai, kad nedēļas garumā skolēni un skolotāji katru dienu pārģērbjas atbilstoši dienas tēmai.

Tas sasaucas ar februāra maskošanās tradīcijām- vai tie būtu Meteņi vai karnevāli – cilvēkiem vienmēr ir paticis pārģērbties. Karnevāla ideja ir vienkārša – priecāties. Prieku var radīt dažādi, agrāk tas saistījās ar ikdienas likumu un pat pieņemto morāles normu pārkāpšanu. Aizraujošu šo pasākumu vienmēr ir darījusi pārģērbšanās, masku uzlikšana un cita es atklāšana. Piemēram, Venēcijā tā bija iespēja dzīrot visiem kopā neatkarīgi no stāvokļa sabiedrībā. Masku aizsegā zuda ierastās uzvedības normas, radot visatļautību cilvēku uzvedībā. joprojām ir priekpilns un krāšņs pasākums.”(20.01.2009. autors ESPATI.LV)

Parasti šī nedēļa tiek plānota nedēļā ap 14.februāri – Valentīndienu, kad ģērbjamies sarkanā, bet šogad tas izpalika, jo Valentīndiena iekrita svētdienā.

Prieks, ka arī attālināti skolēni atsaucās Skolēnu Ministrijas aicinājumam padarīt šo nedēļu interesantāku.

Pirmdiena – PRIEKŠMETU DIENA – katrs saprot, kā grib- vai tie ir mācību priekšmeti vai ikdienā lietojami priekšmeti – der viss.

Otrdiena bija visvienkāršākā – HOODIE jeb kapučjaku diena, jo tādas nu katram jaunam cilvēkam ir garderobē.

Trešdiena- CEPURU DIENA. Te nu varēja izpausties, sākot ar rūķu cepurēm un beidzot ar dāmu hūtītēm un ausainēm.

Ceturtdiena – LĒCIENS LAIKĀ – vieglāk bija aizlēkt pagātnē, piemēram, 8.klasēm angļu valodu vadīja skolotāja pionieru laiviņā…

Bet, protams, visiemīļotākā ir CRAZY DIENA – kad der pilnīgi viss.

Attēlos ir tikai dažas klases, bet ticiet man, bija daudz vairāk – aktīvie 3.a, gan 8.b ar kapucēm, gan 9.a un 10.klase ar cepurēm…

Visās šīs nedēļas aktivitātēs ielūkojās Jūsu padevīgs kalps – galma āksts

Atbildēt