Apciemojums ” Sprīdīšos”

Vienmēr ir labi, ka zināms tradīcijas aizsācējs. Arī labdarības braucienam Ziemassvētkos uz     pansionātu ” Sprīdīši ” ir savas aizsācējs- nu jau absolvents un LTV ziņu redakcijas darbinieks Kārlis Miksons, kuram pirms 6 gadiem ienāca prātā doma, ka šajā pirmssvētku laikā jāapciemo vecie cilvēki. Arī  šogad Skolēnu Ministrijas aktīvistes Krista Muciņa, Karlīna Karlsone un  Diāna Tīrumniece viesojās pansionātā, dāvanu maisā līdzi vedot ne tikai dziesmas un dzejoļus , bet arī pašceptas piparkūkas un vēlējumus. (Pirmdienas pēcpusdienā skolas virtuvē rosījās  gan paši aktīvisti, gan arī tikko no Starptautiskās skolas brīvdienās atgriezies Ernests Horens Bisenieks un piparkūkas bija izdevušās varen košas. )

Apsveikuma koncerts kā vienmēr bija sirsnīgs, vecīši dziedāja arī līdzi. Nobeigumā Sociālā dienesta rūķenītes dalīja Ziemassvētku dāvanas , kāds no saņēmējiem norunāja vai nodziedāja kādu pantu.

Paldies meitenēm par atsaucību, (arī tām , kas netika līdzi), paldies saimniecēm par gardo cienastu- pīrādziņiem un piparkūkām.

Inta Cirša

Atbildēt