“Absolventu turnīram 50” izskanējis

4. februārī Salacgrīvas vidusskolā notika ikgadējais Absolventu turnīrs starp skolēniem un absolventiem. Šogad turnīram jubilejas gads – 50 gadi. Prieks, ka absolventi bija izbrīvējuši laiku, lai ierastos uz pasākumu. Bija sabraukuši ļoti daudz absolventu, kuri spēlēja dienas turnīrā. Absolventi pēc vecuma tiek sadalīti 5 komandās: zīdaiņi, mazdēli, dēli, tēvi un vectēvi. Šogad uzvarēja mazdēli, komandas sastāvā bija – Daniels Grigorjevs, Emīls Eglītis, Emīls Ļebedevs, Artūrs Zmičerevskis un Mareks Rakuzovs.

Šī turnīra galvenais notikums ir spēle starp skolēniem un absolventiem. Spēle bija ļoti aizraujoša un interesanta līdz spēles pēdējai ceturtdaļai. Skolēni piekāpās ar rezultātu 64:82.

Skolas komandā spēlēja – Kristians Bērziņš, Mikus Niks Grigorjevs, Ernests Jānis Kupčs, Markuss Zvejnieks, Ralfs Bergmanis, Rinalds Runcis, Edvards Bobrovs, Olivers Bobrovs, Kristers Jēkabsons, Krists Ādamsons un Mārtiņš Hincenbergs.

Pēc pirmās ceturtdaļas notika 3-punktu metienu pusfināls un fināls. Sīvā cīņā starp 8.b klases skolnieku Kristianu Bērziņu un absolventu Kristapu Kalniņu, uzvarēja pieredze – Kristaps Kalniņš. Paldies ukraiņu skolēniem, jaunajiem basketbolistiem par palīdzēšanu šajā aktivitātē.

Spēles puslaikā lielisku priekšnesumu sniedza Salacgrīvas vidusskolas skolēni. Paldies Aelitai Imakai, Marisam Zvejniekam, Aleksim Īvānam, Aleksim Misiņam, Elizabetei Līcītei, Adrianam Ginteram, Paulai Kotānei, Heinriham Endem, Matīsam Rozmiaņecam, Kristiānam Tazānam, Elizavetai Pugach, Taysiyai Danyleyko, Mariyai Luyizai Dzihorai, skolotājai Mārītei Jankovskai par skolēnu priekšnesuma horeogrāfijas izveidi un trenerei Olenai Fatnievai par skolēnu trenēšanu skaistajam priekšnesumam.

Pēc trešās ceturtdaļas notika sacensības Skill Challenge pusfināls un fināls. Finālā atkal iekļuva 8.b klases skolnieks Kristians Bērziņš un absolvents Kristaps Kalniņš. Paldies absolventam, kurš piekāpās skolniekam.

Paldies Jurim Vizumam par ikgadējo sacensību rezultātu atspoguļošanu tabulā, tiesnešiem no Cēsīm –  Kristapam Ronim un Andrim Akmentiņam. Paldies Samantai Kalniņai, Edgaram Salmanim un Pēterim Ķūrenam.

Liels paldies turnīra sponsoriem: Limbažu novada domei, Sporta un atpūtas kompleksam “Zvejnieku parks”, SIA “Silva Prim”, BK “Salacgrīvai”, A/S “Brīvajam vilnim”, IK “Ledus Oga”, Mārim Zariņam, Raitim Veinbergam.

Sportisti saka lielu paldies Salacgrīvas vidusskolai.

Paldies visiem absolventiem par 50 gadu tradīcijas stiprināšanu un turpināšanu!

Tiekamies pēc gada – 3. februārī!

Sandra Bērziņa /sporta skolotāja/

Skolas administrācija saka paldies visiem, kas piedalījās, atbalstīja, domāja un līdzi juta, taču vislielāko PALDIES sakām saviem sporta skolotājiem – Sandrai Bērziņai, Mārītei Jankovskai un Danielam Grigorjevam.

Kas notika balles starplaikos? Protams, ka tradicionālais konkurss soda metienos. Uzvarētājs – Emīls Ļebedevs.

Paldies par svarīgajiem šīs tradīcijas vēstures faktiem!