1.klašu restarts jeb svečošanās

Dienas kļūst aizvien garākas un gaišākas. Tomēr vēl aizvien diennakts tumšajā laikā cilvēki aizdedz sveces, lai izgaismotu telpu un padarītu to omulīgāku ar dabīgu sveču gaismu.

Mēs jau zinām, ka lielās sveces reti izdeg līdz galam. Ko darīt ar sveču atlikumiem?

1.a un 1.b klases skolēni nolēma radīt savu uguntiņas mākslas darbu, ar ko priecēt sevi un citus. Pirmklasnieki izmantoja sveču pārpalikumus, kurus katliņā izkausēja. Kārtu pa kārtai, ļaujot katrai kārtai sacietēt, tapa krāsainas sveces. Skolēni ļāva vaļu fantāzijai, sveču noformēšanu padarot par izdomu bagātu procesu. Sveču rotāšanai tika izmantoti gan dabas materiāli – kaltēti ziediņi, lapiņas, gan kafijas pupiņas.

1.a klases skolēni ar nepacietību gaidīja, kad varēs redzēt savas krāsainās sveces, jo tikai otrajā dienā varēja tās  izņemt no cietā kartona rullīša.

Liels bija gan 1.a, gan 1.b klases skolēnu prieks par savām svecēm.

1.a klases skolēni un skolotāja pateicas Agneses mammai par materiālu papildinājumu, par darba procesa nodrošināšanu.

1.b klases skolēni un skolotāja saka paldies Sandras vecmāmiņai, skolotājai E.Liedeskalniņai, kura ierosināja sveču liešanu un piedāvāja savu palīdzību, lai pirmklasnieki varētu katrs izliet sveci. Viņa palīdzēja skolēniem liet sveces,  sniedza padomus sveču rotāšanā.

Šīs sveces ar krāsainām sirsniņām bija mīļas dāvanas vecākiem Valentīndienā.

Lai siltās sveču liesmiņas palīdz sagaidīt pavasara saulainās dienas!

1.a klases audzinātāja Laila Rozenberga, 1. b klases audzinātāja Evija Kosīte – Viļķina

 

Atbildēt