Absolventu turnīram 50!

TAS brīdis tuvojas!

Ja esi dzimis, audzis, ienācis, skolojies, ieprecējies vai tikai ciemojies Salacgrīvā, tad jau Tev top skaidrs – basketbols te IR varens valdnieks.

Viena no senākajām skolas tradīcijām šogad, 4.februārī, atzīmēs pusgadsimta jubileju – 50 gadi (kādi desmit skolas skolotāji ir jaunāki par šo tradīciju:)

Absolvents un mača dalībnieks Andris Bulis reiz teicis:: “Šī ir lieliska tradīcija, kas rosina meklēt spēku savās saknēs”.

Un tā katru gadu (TO vienu gadu neskaitīsim:) absolventi atbrauc uz savu skolu, lai satiktos, lai uzspēlētu basketbolu, lai apskatītos, cik liela ir izaugusi viņu skola. Vakara noslēgumā viņi izaicina mūsu vidusskolēnus uz spēli (atceras – kādi bijuši paši šajā vecumā). Šī ir vissatraucošākā spēle šajā dienā, tik ļoti gribas, lai jaunības spars uzvar pieredzi, bet rezultāts ir tik līdzīgs, ka prieks par kopā pavadīto dienu nepazūd.

🏀 Gaidīsim un priecāsimies Tevi satikt šajā, mums tik nozīmīgajā dienā!

 1. No vēstures: “Skolotājs Pēteris Dārziņš iedibināja tradīciju – absolventu spēli basketbolā,…MELI! Tradīcijas Ideja, un to sāka skolotājs HELMUTS BERGS 1972. g. P. Dārziņam tur nav nekādu nopelnu, ja nu vienīgi spēlēja Absolventu komandā.
  Ja nezini, paklusē vai pajautā zinošākiem, bet neizplati MELUS!

 2. No vēstures: “Skolotājs Pēteris Dārziņš iedibināja tradīciju – absolventu spēli basketbolā, kad skolas absolvents vismaz reizi gadā atbrauc uz skolu, satiek savējos un uzspēlē basketbolu.- MELI!
  Dārziņam tur nav nekādu nopelnu! Vienīgi kā Absolventu komandas dalībniekam. Tradīciju aizsāka un iedibināja skolotājs HELMUTS BERGS 1972.g.
  Ja nezini, paklusē vai pajauta zinošākiem.

 3. No vēstures: “Skolotājs Pēteris Dārziņš iedibināja tradīciju – absolventu spēli basketbolā, kad skolas absolvents vismaz reizi gadā atbrauc uz skolu, satiek savējos un uzspēlē basketbolu. GALĪGAS MUĻĶĪBS: TRADĪCIJU AIZSĀKA skolotājs HELMUTS BERGS 1972.g. Dārziņam tur nav nekādu nopelnu, vienīgi tas, ka spēlēja Absolventu komandā.
  NU NEVAJAG VILTOT VĒSTURI! Ja nezini, paklusē vai pajautā tiem, kuri zina!

 4. No vēstures: “Skolotājs Pēteris Dārziņš iedibināja tradīciju – absolventu spēli basketbolā, kad skolas absolvents vismaz reizi gadā atbrauc uz skolu, satiek savējos un uzspēlē basketbolu.”
  Galīgas aplamības: TRADĪCIJU IEDIBINĀJA skolotājs HELMUTS BERGS un realizēja dzīvē 1972.g. DARZIŅAM TUR NAV NEKĀDU NOPELNU!

Atbildēt