Iedvesmojoša tikšanās

9.oktobrī 8., 9.klašu skolēnus zālē gaidīja iedvesmojoša tikšanās ar jaunu cilvēku, uzņēmēju Mārtiņu Kranci. Šī ir vēstule, kādu saņēma skola:

Labdien,

Mani sauc Mārtiņš Krancis, esmu #NavLimiti kustības aizsācējs un ļoti pozitīvs, enerģisks, mērķtiecīgs cilvēks!

Pec veiksmīgi apmeklētām 11 skolām 2016./2017. mācību gadā un superīgām atsauksmēm no pasniedzējiem un skolēniem, mēs turpinām iesākto! 🙂

Piedāvāju atbraukt uz Jūsu skolu ar 40min garu runu “Tu vari, Tev Nav Limitu!” , kuras laikā es ar ļoti emocionālu un ekspresīvu runu centīšos viņus iedvesmot, noticēt sev un saviem spēkiem, ka viss ir iespējams, lai viņi sapņo lielus sapņus un cīnās par saviem sapņiem.

Runas pamatā ir mans stāsts, kā es tiku no vietas, kur esmu nesekmīgs, bez mērķa, bez sapņiem, bez ticības saviem spēkiem, līdz Baltijas līmeņa vadītāja amatam globālā uzņēmumā, kur katru dienu ceļos un dzīvoju ar prieku un enerģiju.

Esmu izvēlējies Jūsu skolu speciāli, jo atrodaties vienā no reģioniem, kur plānoju šogad runu sniegt, ja Jums nav vēlēšanās, būšu priecīgs ja padosiet ziņu un līdz ar to došu iespēju citām skolām. 

Esam priecīgi, ka uzaicinājām Mārtiņu tikties ar skolēniem, jo pozitīvisms ir lipīgs un viņa uzruna vismaz daļu jauniešu iedvesmoja.  Šeit ir tikai daži viedokļi par tikšanos:

” Mani šī tikšanās vispār ļoti iedvesmoja. Iedeva tādu pozitīvāku skatu uz nākotni. Es nekad nebiju iedomājusies par to cik daudz laiku pavadu mēģinot sev iestāstīt – “Ko tad es”  un “Varbūt kāds cits ,ne jau es” Lai arī man vajadzētu sev teikt “Es varētu” un “Noteikti  es” . Lielu prieku man iedeva tas cik viņš pozitīvi stāstīja par savu darbu un ka viņam patīk tas ko viņš dara. Liek gribēt vairāk interesēties par savu nākotni. Es noteikti atcerēšos viņa teikto “Mērķis ir sapnis uzlikts uz papīra” . Man šī tikšanās ļoti ļoti patika.”

 

“Šī tikšanās man ļoti patika un tā mani iedvesmoja ticēt saviem mērķiem un realizēt savus sapņus. Ienākot zālē mani “paņēma” viņa pozitīvisms un smaids, ar kuru viņš attiecas pret savu darbu un strādā ar pusaudžiem. Manuprāt, ir grūti strādāt un ieinteresēt publiku, kas ir pusaudži. Viņš mani iedvesmoja painteresēties vairāk par #NAVLIMITI kustību, kas norisinās Latvijā, un apdomāt savus mērķus, kurus vēlos sasniegt. Sapratu, ka arī mans sapnis ir realizējams tikai to vajag uzlikt uz papīra un ticēt sev, jo mēs taču katrs esam unikāls. Šodien man Mārtiņš tam bija lielisks piemērs, ka neskatoties kādas sekmes ir pamatskolā vai vidusskolā nav iemesls, lai nepiepildītu savus  sapņus, kurus tik tiešām var realizēt. Es domāju, ka kļūšu par vienu no pusaudžiem, kas lasīs viņa izveidoto blogu. ”

 

“Pēc tikšanās bija tikai pozitīvas emocijas! Nav daudz cilvēku, kuri spēj tevi uzrunāt tā, ka tu tiešam viņā ieklausies un padomā par otra sacīto, bet Mārtiņš noteikti ir viens no šiem cilvēkiem! Es būtu ar mieru uz vēl vienu tikšanos, jo izklausījās, ka viņam ir ko stāstīt vēl un vēl. Milzīgas pārdomas radās pametot zāli un padomājot par to kā tu dzīvo. Patiešām prieks, ka Mārtiņš atbrauca uz Salacgrīvas vidusskolu!”

 

“Šī bija labākā tikšanās kādu esmu pieredzējusi. Bija tiešām interesanti, pamācoši un motivējoši. Tikšanās lika aizdomāties par katru manu soli, katru darbību un kā tas ietekmē manu dzīvi. Liels paldies par šo iespēju tikties ar Mārtiņu Kranci.”

” Bija interesanti klausīties cik izteikti viņš stāstīja kā viņam ir gājis un, ka vajag sapņot un uzstādīt savu mērķi. Ar to var tāli tikt. Man ļoti patika.”

” Sveiki! Tikšanās tiešām bija jauka, bija to vērts aiziet paklausīties!”

 

 

Atbildēt