Baumo, ka…

Sveiki!

Laipni aicinām Salacgrīvas vidusskolas nopietni nenopietnajā sadaļā. Šeit pastāstīsim par notiekošo Salacgrīvas vidusskolā, ko “pilsētā visi zina” un pievienosim savu skaidrojumu.  Kāpēc? Jo mēs esam par skaidru valodu šeit un tagad. 🙂

 

Baumo, ka: Salacgrīvas vidusskolas skolotāji tik dikti negrib strādāt, ka lielu daļu no skolniekiem atbrīvo no valsts eksāmeniem.

Atbilde: saskaņā ar likumdošanu, neviens pedagogs vai direktors NAV tiesīgs atbrīvot skolēnu no valsts eksāmeniem un nemaz NEVAR to izdarīt. Skolēnus no eksāmeniem atbrīvo speciāli izveidota pašvaldības komisija, kura balstās uz ģimenes ārstu vai citu medicīnas speciālistu izsniegtu atzinumu par konkrētā bērna veselības stāvokli.

 

Baumo, ka: ierīkojot “Sajūtu taku” pie Salacgrīvas vidusskolas, ļaunprātīgi un nelikumīgi nocirsti bērzi, kuri pie skolas auguši jau ilgus gadus. Nocirstie bērzi izmantoti takas elementu izveidē.

Atbilde: ierīkojot “Sajūtu taku” pie Salacgrīvas vidusskolas NAV cietis, NAV ne likumīgi, ne nelikumīgi nocirsts NEVIENS koks. Bērzu stumbrus, kuri redzami “Sajūtu takas” elementos, brīvprātīgi, pilnīgi bez samaksas, par saviem līdzekļiem un no saviem materiāliem pie skolas atveda un skolai uzdāvināja skolēnu vecāki, kuri piedalījās Lielajā talkā. Visā “Sajūtu takas” izveidē brīvprātīgi, bez samaksas piedalījās skolēni, viņu vecāki, draugi un pedagogi. Paldies viņiem par to!