Kā Grinčs nenozaga Ziemassvētkus Salacgrīvas vidusskolā

20.decembra vakars Salacgrīvas vidusskolā bija visai rosīgs – 5.-8.klašu skolēni pulcējās uz savu Ziemassvētku pasākumu . To vadīja Skolēnu ministrijas skolēni- Grēta, Liene, Lauma, Liene, Nellija, Alise, Kate, Alise, Līva, Diāna, Keita,  Saule, bet zem egles Grinča lomā iejutās skolēnu konsultante Indāra Ceika, un jāsaka, ka šajā lomā viņa bija ļoti pārliecinoša. Scenārijs paredzēja, ka priekšnesumu laikā Grinčs maina savu noraidošo attieksmi pret Ziemassvētkiem. Kopīgiem spēkiem tas arī izdevās. Viss sākās ar 8.b klases Coca-Cola vilcieniņa uznācienu- viss kā reklāmā- vilcieniņš, svētku krāsas, atribūti, vecītis, rūķi, dažiem tika arī pats dzirkstošais dzēriens….. ievads spraigs.

Visas klases bija gatavojušas priekšnesumus Popielas stilā. 5. a klase precīzi  izdejoja savu Ziemassvētku dziesmu kopā  ar skaistu sniegavīru(klases audzinātāju Ingu Čekaļinu), 5.b klases patstāvīgi veidotajā priekšnesumā izcēlās solisti Demetra un Ingars, 6. a klase visa bija sagulušies  lielā svētku dīvānā , precīzi izpildot videoklipa vissīkākās detaļas, iesaistot pat suņuku. 6.b klasē sirsnīgo svētku pasaku  izstāstīja Ernests- kā teica astotklasnieki- likās, ka viņš patiesi to stāsta. 7.a klase izrādīja pretspēku cīņu- svētki pret ikdienu- zēni pret meitenēm, bet beigās vienojās kopīgā jautrā dejā. 7.b klase bija izvēlējušies nopietnu priekšnesumu ar vijoles solo, bet 8.a klases priekšnesumā savijās nopietnais ar jautro.

Beigu beigās, kā paši saprotat, Grinčs tomēr saprot svētku jaukumu  un visi ir laimīgi saņemt arī pateicības. Tālāk ballītē katrs dejoja , kā nu māk, vaigi sarkani un muguras slapjas. Vakara gaitā izbaudījām to, ka ir jaunas gaismas gan uz skatuves, gan zālē. Un to visu plus mūziku veiksmīgi vadīja dīdžejs Niks Jakovickis.

Atbildēt