Deju virpulis Ziemassvētkos

 

Vidusskolēnu balle izvērtās par kārtīgu deju virpuli. Vakara sākumā Ziemassvētku vecītis kopā ar saviem diviem ziemeļbriežiem izceļojās pa sešām valstīm, katrā iepazīstoties ar kādu zīmīgu deju. Ceļojums sākās ar Īriju , te ar deju uzstājās deviņi skolotāji , pat ar Lauras Endes un Guntara Ūdra solo.

Tālāk ceļojums atveda uz Latviju- 12.klase uzstājās ar  azartisku “Govju kazaku”, solo izpildīja klases audzinātāja Laila Rozenberga. Prieks, ka priekšnesumā bija iesaistītas arī meitenes, kuras neapmeklē tautisko deju nodarbības.

Tālāk ceļš veda uz Kanādu – 9.a klases 8 meitenes un 4 zēni uzstājās ar kantrī priekšnesumu. Apsveicams, ka klase bija atradusi laiku samēģināt, un noder arī kādreiz apgūtie deju soļi.

Tālāk vecītis vēlējās nokļūt kur siltāks, Spānijas ritmos iejutās gan tikai četras 10.klases meitenes- toties cik saskaņoti un skaisti pašu horeogrāfijā.

Turpat no kaimiņiem uzstājās 11.klase ar romu deju – divām solistēm un pavadošo mūziķu grupu. Priekšnesumus noslēdza 9.b klase ar valsi – skaistu astoņu pāru deju ar dažām figūrām, partneru maiņu – precīzi un muzikāli, iesaistoties arī klases audzinātājai Santai Čiževskai.

Visi gandarīti par paveikto , laimīgi bija arī vakara vadītāji – Keita Megija, Linda un Juris.  Paldies Valentīnai Kalniņai, kura palīdzēja iestudēt vairākus priekšnesumus. Vakara daļa pie galdiņiem ar Ziemassvētku mūziku un dažādām kopīgām apļa dejām izvērtās, kā skolēni paši teica, par “foršu ballīti”.

Atbildēt